XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 27.10.2019

 1. Dziś Rocznica POŚWIĘCENIA naszego Kościoła (konsekracja - 5.08.1990 r.). Dziękuję: adorującym Jezusa, pomagającym sprzątać, czytającym i śpiewającym. Tym, którzy troszczą się o piękno naszej Świątyni i otoczenia; Darczyńcom: relikwiarzy, Fundusz Budowy Kościoła, tac inwestycyjnych i Caritas, ornatów, ofiar na kwiaty wewnątrz i na zewnątrz, remontu organów i wielu innych prac, ....
 2. ODPUST - za tydzień 3 listopada. Główne uroczystości na SUMIE. Przewodniczyć będzie przełożony OO. Orionistów w Warszawie - Ks. Tadeusz Błaszczyk. Zapraszam więc szczególnie na SUMĘ, abyśmy wraz z Księżmi z dekanatu mogli czcić naszego Patrona. SUMA ODPUSTOWA o godz. 12.30. Od czwartku trwa NOWENNA do św. Huberta.
 3. W piątek - Ur. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - patrzymy w NIEBO przez żyjących Tam Świętych - Wszystkich zbawionych. MSZE ŚW. w kościele: 9.00, 11.00 i 18.00. SUMA na CMENTARZU o godz. 13.00 z wypominkami jednorazowymi (kartki do WYPOMINEK).
 4. ZADUSZKI w sobotę - Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 z modlitwami jednorazowymi.
 5. OSTATNIE NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: dziś o godz. 17.15, a w tygodniu o 18.00. Dla dzieci - NABOŻEŃSTWO – we wtorek o godz. 16.00 (z nagrodami dla chodzących).
 6. Jutro po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II, z naszymi modlitwami.
 7. Jutro o 19.30 - RADA PARAFIALNA.
 8. Zapraszamy na „WIECZÓR ŚWIĘTYCH” w czwartek. Początek Różańcem tym razem o 17.30, Msza św. o 18.00 i procesja ze św. Hubertem i bal w strojach Świętych.
 9. W tym tygodniu wypada I. PIĄTEK (uwaga!!! spowiadamy podczas Mszy św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00); I. SOBOTA miesiąca (o 17.00 - Nabożeństwo Fatimskie z Różańcem i Mszą św. za zmarłych członków Żywego Różańca).
 10. Za tydzień o 10.10 - KATECHEZA CHRZCIELNA (chrzty tylko w listopadzie).
 11. W zakrystii przyjmujemy na tzw. WYPOMINKI.
 12. Zapraszamy do ŻYWEGO RÓŻAŃCA. Spotkania w I. Soboty Miesiąca o 17.00 i w środy.
 13. WSPOMNIENIA: – pon. - św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.
 14. Młodzi z Grupy Młodzieżowej "Zostaw ślad" rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną – Dobre Nowiny.
 15. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym potrzebującym.
 16. Za tydzień w ODPUST - TACA INWESTYCYJNA: Odnowiony przedsionek, położony tynk szlachetny w kaplicy spowiedzi, zakończenie prac tynku szlachetnego w Sali teatralnej i Sali pod kościołem, wykonane prace drobne w kuchni i pomieszczeniach parafialnych.
 17. Bardzo dziękuję za pomoc w układaniu drewna – M. Sadowskiemu, Z. Szotowi – transport i piasek, G. Kusoski – druk i konserwacja Xero, za pomoc w grabieniu liści: Grupie Talitha kum, Ministrantom, MśJ i innym. Proszę jeszcze zwłaszcza w Zaduszki.
 18. DOM REKOLEKCYJNY: Jezus w 4 Ewangeliach(8-11.11), Kurs Przedmałżeński(15-17.11).

KIOSK:   TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, "Oremus"- na listopad, "Miłujcie się". Polecam: kalendarze i albumy.

                                                                  Ks. K. Grzejszczyk

                                                                                                    /proboszcz