I NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 18. 02. 2017

1. Dziś witamy w Relikwiach wielkiego świętego - ŚW. IGNACEGO z LOYOLI. Dziękuję O. Andrzejowi Koprowskiemu za obecność i mądre słowo o św. Ignacym.
  2. REKOLEKCJE PARAFIALNE zaczniemy za tydzień 25 lutego. Poprowadzi je Ks. Bernard Kaliński - salezjanin. FOLDER do wzięcia dla rodzinyoraz dla " tzw. sąsiada".
  3. Dziś o godz. 17.00 pierwsze "GORZKIE ŻALE". Obejrzymy w trakcie świadectwo kogoś, kto duchowo przeżył Mękę Pana Jezusa.
  4. Zapraszam w piątki na Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) 16.00 -DZIECI; B) 18.30 - dorośli.
  5. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Dziękuję tym którzy walkę podjęli.
  6. Dziękuję fundatorom relikwiarzy dla Świętych.
  7. Dziś o 10.00 SPOTKANIE mężczyzn z "TOTUS TUUS".
  8. W czwartek- jak każdego 22 m-ca, Nab. do św. RITY, Patronki Spraw Beznadziejnych.
  9. We wtorek wspominamy święte Dzieci Fatimskie: Franciszka i Hiacynty, a w piątek bł. Wincentego Frelichowskiego.
  10. Dziś Spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz ich Rodziców.
  11. Także dziś spotkanie grupy "Zostaw Ślad" (dawny Wolontariat).
  12. W Niedz. Miłosierdzia (I. po Świętach) Wolontariusze , organizuje akcję krwiodawstwaw "krwiobusie" przed k-łem (ulotki przed k-łem). Zaś w piątekGrupa ta organizuje wyjazd młodzieży do Wilanowa na " Wieczór dla Jezusa". Zapisy u Diakona lub w autokarze.
  13. W ten piątek DzieńModlitwy i Postu o pokój na świecie.
  14. Od nast. niedz.osoby z pismem z Parafii będą zbierały na KWIATY do Grobu Bożego.
  15. Otaczajmy modlitwą grupę rekolekcyjną. Dziękuję tym, którzy dołączyli.
  16. Informuję, że złożyliśmy 5.111,28 na pomoc Syryjskim chrześcijanom. Dołożyliśmy 1.240. Suma - 6.351,28. Wystarczy to zaledwiena pomoc 2 rodzinom.
  17. Dziś w kancelarii można wesprzeć ofiarą Fundusz Budowy Kościoła. Dziękuje za wpłaty na miejscu oraz na konto.
  18. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc naszym zalesiańskim potrzebującym (rodz. wielodzietnym, osobom starszym samotnym oraz niepełnosprawnym).
  19. Dziękuję za ofiary złożone na TACĘ na SEMINARIUM.
  20. Dziękuję kolejnym wpłacającym na ŁAWKI :potrzeba jeszcze na ok 50 mb ławek.
  21. W Domu Rekolekcyjnym: - Kurs o DIALOGU (23-25.02) i - Kurs Filip dla małżeństw (9-11.03) oraz Week. Kurs Przedm. (23-25.03).

KIOSK: TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy(od dziś jest 10 egzemplarzy),"Oremus". Polecam - książkę o uczuciach.

100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI -Trwajmy nadal w wiernej modlitwie za naszą Ojczyznę.

ROK DUCHA ŚWIĘTEGO. Zapraszaj Go często.Niech nasz obraz przypomina nam o tej prawdzie działania Bożego przez Ducha Świętego.