II NIEDZIELA ADWENTU - 05.12.2021

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)    (bit.ly/swHubertZG)

1. Pozdrawia nas serdecznie Bp Jan z Koszedar (Litwa), wspominając nas a zwłaszcza Roraty z nami.
  2. Dzieci i całe Rodziny bardzo zapraszamy na RORATY o godz. 7.00. Są Sporo rodzin jest na kwarantannie, ale dużo więcej mogłoby być obecnych. (Jutro Mikołajki).
  3. Dziś Brat Prowincjał BONIFRATRÓW br. Łukasz Dmowski - wprowadzi wielkiego świętego – św. JANA BOŻEGO – założyciela Bonifratrów.
  4. Dziś zapraszam na MISTERIUM „O Bł. Prymasie Tysiąclecia” z udziałem P. Malgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Scholii, Chóru i Młodzieży. Godzina 19.10!!!
  5. Dziś - Modlitwy i Msza św. za młodzież. Prośmy pokornie a wiernie o ich mądrość życia.
  6. Dziś o 10.10 KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących chrzty w Święta.
  7. Dziś zapraszamy dzieci o godz. 12.00 na zajęcia pt.: „Taniec chwały”.
  8. Jutro Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych o 19.30.
  9. W środę8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. O g. 16.00 dzieci komunijne otrzymają medaliki.
  10. SPOTKANIA SYNODALNE. Zapraszamy - wszystkich, kochających Kościół -w środę15 XII od g. 18.00 w kościele. Temat: „ Celebrowanie. Współodpowiedzialni w misji”.
  11. W czwartek Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają na swoje spotkanie na g. 19.00.
  12. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a o 18.00 Msza św. wypominkowa.
  13. W sobotę zapraszamy na kolejne spotkanie pt. Odkryj na nowo swoje małżeństwo. Temat – „Dobra kłótnia małżeńska nie jest zła” !
  14. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE o 10.05.
  15. Za tydzień o g.19.00 spotkanie z RODZICAMI kandydatów do Bierzmowania.
  16. Dziękuję obecnym na REKOLEKCJACH. Jesteście radością Parafii. Na naszej stronie umieszczone są nagrania z rekolekcji.
  17. Pomagali: Wacław Żurawski, A. Napieralska, J. Tokarski, J. Kornacki, J. Chromiec, G. Kusoski, Z. Winiarek, A. Kusoska, T. Wawro, W. Polit, A. Korneluk, I. Wawro, T. i A. Skurczyńscy oraz D. i K. Maliccy. Szczególne podziękowanie za spotkanie małżeńskie dla P. i D. Pangowskich.
  18. Wspomnienia: poniedziałek – św. Mikołaja, wtorek – św. Ambrożego, Środa – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia, czwartek – św. Jana Diego, piątek – Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej, sobota – św. Damazego I.
  19. Dom Rekolekcyjny: Kurs - „W Szkole Maryi (10-12.12). Bardzo, bardzo zapraszam.
  20. Są jeszcze ŚWIECE CARITAS. Podaję cenę nabycia: 10 „+”. Plus jest na nasz Caritas.
  21. Dziś Taca INWESTYCYJNA: na ogrzewanie kościoła i remont kolejnego pomieszczenia.
  22. Nasze Siostry rozprowadzają poświęcone OPŁATKI. Ofiarą dziękujemy Siostrom za ich wkład w życie Parafii.

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (XII. i I.) i nowe książki. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem. Są specjalne KARTY ŚWIATECZNE. Książka o Ks. Prymasie (cena promocyjna)