II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 13.03.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)

link: https://bit.ly/swHubertZG

1. Trwa Wojna !!! Nie ustawajmy w błaganiach i czynach roztropnej i hojnej miłości i wiary.
  2. W sobotę uroczystość św. Józefa Oblubieńca N.M.Panny. Msze św. o 7.15, 9.00 i 18.00. Oddajmy św. Józefowi nasze rodziny, Kościół i świat.
  3. Dziękuję wszystkim obecnym na Rekolekcjach Wielkopostnych (w stanie wojny).
  4. Dziś II-gie Gorzkie Żale o 17.00. W piątek o g. 18.30 kolejna Droga Krzyżowa (o g. 16.00 - dla dzieci). W piątek – Drogę Krzyżową poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.
  5. Na ołtarzu Matki Bożej leży - Księga abstynencjina czas Wielkiego Postu.
  6. Jutro Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych o 19.30.
  7. Od wtorku od 19.30 zaczynamy Rekolekcje -„ABC Chrześcijaństwa”. (Będą goście Marcin Zieliński, Jan Świderek, Karol Koprukowiak i Ania i Marcin Dubaj oraz P. Stelmach i Z. Nowosielski) Nie przewidujemy dołączania w trakcie trwania).Bardzo zapraszam ludzi młodych i samą młodzież.
  8. W środę spotkanie SYNODALNE po Mszy św. wieczornej o 18.00.
  9. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyna św. HUBERTA.
  10. Od czwartku Mężczyźni św. Józefa (MsJ) prowadzą NOWENNĘ - aż do Uroczystości św. Józefa - 19. marca (a 20.03 o 12.15 dzieci dadzą przedstawienie o św. Józefie).
  11. Dziśspotkanie KOMUNIJNE. Rodzice – razem „W PARACH”. Dzieci - w kościele.
  12. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie z RODZICAMI kandydatów do Bierzmowania.
  13. Za tydzień podejmiemy jak co roku DUCHOWĄ ADOPCJĘ Dziecka Poczętego, a zagrożonego w istnieniu.
  14. Za tydzień o 10.10 Spotkanie Grupy TOTUS TUUS.
  15. Za tydzień Grupa Zostaw Ślad ma swoje spotkanie po Mszy św. wieczornej, o relacjach damsko-męskich.
  16. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Klemens Hofbauer.
  17. Pomagali: J. Kossakowska, A. Zamoyska, K. Milanowska, I. Wawro, M i M. Chmielewskiw, A. Poruszek, E. Kawęcka i A. Malinowska, Z. Piasko, I. Cichońska, Ag. Szostak, A. Troszak, J. Solecki, L. Waligóra, E. Urwalska, G. Kusoski, P. Fryszczyn i G. Stolarskiej. Szczególne podziękowania H. i A. Zamoyskim.
  18. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (18-12.03), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (25-27.03), Szkoła Animatora (1-3.04).
  19. Dziś TACA na SEMINARIUM Warszawskie.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”- na kwiecień. Książka ks. R. Skrzypczyka, Dzienniczek św. Faustyny, Karty świąteczne i pamiątki komunijne.  Oraz książka o św. Wiktorii.

Powstał Zespół Pomocy Ukrainie przy naszej Parafii. Odpowiada za niego P. Joanna Dmochowska z 5 innymi Osobami i 23 wolontariuszami (w jedności z naszą Caritas). Rolą Zespołu będzie gromadzenie „banku danych” rodzin gotowych przyjąć Uciekinierów i przyjęć Ich w domach zgłoszonych, zabezpieczenie doraźnej pomocy, wyżywienia, leków, opieki, szkoły, kontaktów, pracy, itp.- uciekinierów. Za tydzień po Mszach świętych będzie zbiórka materialna na pomoc Uciekinierom. Można także wpłacać na konto Caritas naszej Parafii (także z za granicy). Dziękujemy wszystkim za jakąkolwiek troskę. Prosimy o dary higieniczno – żywnościowe od następnego poniedziałku – środy 8-9.00 lub 17-18.00.

Rada Rodziców zaprasza do zbiórki makulatury do kontenera.