III NIEDZIELA ADWENTU - 12.12.2021

Transmitujemy Mszę św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)  (bit.ly/swHubertZG).    Bo dużo osób na kwarantannie.

1. Od piątku (17.12) zaczynamy II. część ADWENTU. Bezpośrednie przygotowanie do Świąt.
  2. Dzieci i całe Rodziny bardzo zapraszamy na RORATY o godz. 7.00. Sporo rodzin jest na kwarantannie, ale dużo więcej mogłoby być obecnych.
  3. Za tydzień o 19.15 zapraszamy na KONCERT KOLĘD z różnych stron świata kwartetu muzyków z TGD. Każda pieśń będzie poprzedzona zapowiedzią p. Piotra Nazaruka, który opowie historię pieśni.
  4. Spotkanie Synodalne. Zapraszamy - wszystkich, kochających Kościół -w środę15 XII od g. 18.00 w kościele. Temat: „ Celebrowanie. Współodpowiedzialni w misji”.
  5. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o 10.05. Oraz wręczenie MEDALIKÓW po Mszy św.
  6. Dziś o g. 19.00 Spotkanie z RODZICAMI kandydatów do Bierzmowania.
  7. Dziś młodzież rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną – „Dobre Nowiny”.
  8. Za tydzień po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie grupy młodzieżowej „Zostaw Ślad” o przyjaźni.
  9. Za tydzień po Mszach św. młodzież z Oazy będzie sprzedawać własnoręcznie zrobione pierniczki. Dochód przekażemy do Ruchu Światło- Życie diecezji warszawskiej.
  10. We wtorek o godz. 20.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
  11. W czwartek Msza św. O UZDROWIENIE za wstawiennictwem naszego Patrona.
  12. Dziękuję małżonkom obecnym wczoraj na spotkaniu –„Dobra kłótnia małżeńska nie jest zła” ! Bardzo dziękuję P. i D. Pangowskim.
  13. Pomagali: Andrzej Kulita, Z. Król, E.Urwalska, A. Bulska, M. Kowalska, J. Tokarski, D. Pastuszak, Z. Piasko, Z. Winiarek, I. Wawro, Totus Tuus.
  14. Wspomnienia: poniedziałek – św. Łucji, wtorek – św. Jana od Krzyża.
  15. Ostatnie (ok 40.) świece CARITAS są pod chórem.
  16. Nasze Siostry rozprowadzają poświęcone OPŁATKI. Ofiarą dziękujemy Siostrom za ich wkład w życie Parafii.
  17. Dokupiliśmy 55 mp drewna dębowego.
  18. Zamówione mamy KWIATY do SZOPKI. Ofiary można składać do puszek przy wyjściu.
  19. Dojechały figury: św. Michała, Serca Jezusowego, św. Rodziny i św. Huberta.
  20. Informuję, że z Nowym Rokiem nie będzie przejścia przez Cmentarz od strony Ustanowa.
  21. Brat Prowincjał Łukasz składa podziękowanie za ofiarę 2626,65 PLN. I zaprasza do poradni Bonifratrów.
  22. Bardzo proszę by nie czynić falstartu z lampkami i dekoracjami świątecznymi.

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” ( na I.) i nowe książki. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem. Książka o Ks. Prymasie (cena promocyjna)