III NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.01.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG).

1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
  2. Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Młodzieżowej Zostaw Ślad. Temat ważny o tożsamości Mężczyzny i kobiety z aspektami ideologii LGBT...
  3. Jutro MIERZENIE STROJÓW dla dzieci komunijnych od 18.00 chłopcy, od 18.30 dziewczynek wg porządku określonego na spotkaniu.
  4. We wtorek – w święto Nawrócenia św. Pawła kończymy TYDZIEŃ EKUMENICZNY.
  5. W środę kolejne piąte Spotkanie Synodalne o godz. 19.00, po wieczornej Mszy św.
  6. W czwartek o godz. 19.00 odprawa odpowiedzialnych OAZY.
  7. Za tydzień Msza św. – SUMA – za OJCZYZNĘ.
  8. WSPOMNIENIA: dziś – bł. męczenników z Pratulina, w poniedziałek – św. Franciszka Salezego, środa – św. Tymoteusza i Tytusa, czwartek – św. Anieli Merici, piątek – św. Tomasza z Akwinu.
  9. KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
  10. Bardzo dziękuję: A. Kamińskiej, D. Pastuszak, M. Woźniak, M. Kowalskiej, K. Zwoliński, P. Czublun, R. Gostkowska, M. Zając, A. Oniśk, G. Stolarska, A Banaszak.
  11. Dom Rekolekcyjny: od piątku- Kurs Animacji Modlitwy (28-30.01). a w lutym Kurs o Dialogu (18-20.02) i Seminarium Posługi Modlitwy Wstawienniczej (25-27.02).
  12. Za tydzień (ost. Niedz. m-ca) nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych potrzebujących.

KIOSK:  TYGODNIKI, nowe -„Miłujcie się”, nowy „ Mały Gość Niedzielny”.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  KOLĘDA:

Niestety także w tym roku będzie „NA ZAPROSZENIA”   - zbyt dużo nadal zalęknionych.

• W tym tygodniu – odwiedzimy Rodziny rejonu: od ul. Wiekowej Sosny, aż do „ZA TORAMI” i od ul. Leśnej do lasu.
  • Od następnego poniedziałku do środy – „NA ZAPROSZENIA SPOZA PARAFII”, a w sobotę NOWINKI (od godz. 11.00).

Kolędę rozpoczynamy zwykle od g. 16.00.