IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 08.05.2022

Niech Zmartwychwstały pokona agresorów i zasieje pokój w miejsce wojny.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (niedziela - 17.30). Poznajemy Bł. Matkę Różę Czacką.
  2. Za tydzień - przyjmiemy w Relikwiach - Wielkiego Prymasa Tysiąclecia - Bł. Kard. Stefana WYSZYŃSKIEGO. Wprowadzenia dokona Bp diecezji Kamieńca Podolskiego Bp Radosław Zmitrowicz, który opowie także o obecnym życiu na Ukrainie i będzie kwestował na pomoc dla tamtych wiernych i dzieł Kościoła.
  3. W piątki sprawujemy DROGĘ ŚWIATŁA - rozważanie tajemnic Zmartwychwstania (po wieczornej Mszy św.).
  4. W piątek WYPOMINKI o 17.20 i Msza św. Wypominkowa za polecanych zmarłych.
  5. Dziś ostatnie SPOTKANIE KOMUNIJNE Rodziców i dzieci o godz. 10.05.
  6. Dziś Grupa Zostaw Ślad zaprasza na swoje spotkanie (po Mszy św. wieczornej) i rozdaje darmową gazetę Ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”.
  7. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  8. We wtorek o godz. 20.00 zapraszamy na Wieczór UWIELBIENIA.
  9. Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Młodzieżowy Wieczór Uwielbienia.
  10. Za tydzień podczas Mszy św. o g. 11.00 kandydaci na ministrantów będą mieć promocję.
  11. WSPOMNIENIA: jutro – św. Stanisława Bpa, wtorek – św. Jana z Avili, czwartek - św. Leopolda Mandica, piątek – święto N.M.Panny z Fatimy i św. Serwacego, sobota – święto – św. Macieja Ap. i NMP Łaskawej Patronki Warszawy.
  12. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Weekend z Duchem Świętym (13-15.05), Kurs o szczęściu małżeńskim (20-22.05). Foldery w kiosku.
  13. Dziś z woli naszego Biskupa TACA na SEMINARIUM Warszawskie.
  14. Zapraszamy studentów i uczniów szkół średnich, szczególnie maturzystów, ubiegłorocznych bierzmowanych i obecnych kandydatów do bierzmowania na spotknaie młodych na Polach Lednickich w dniu 4 czerwca 2022. Zapisy u ks. Marcina.
  15. Zapraszamy uczniów szkół podstawowej i średniej do udziału w zawodach sportowych w ramach parafiady, która odbędzie się 28 maja w Pruszkowie. Zapisy u ks. Marcina.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na V, „Mały Gość Niedzielny”, książki: „Sympatycy czy chrześcijanie”, „ABC Chrześcijaństwa” i „Gdybyśmy zaczynali od nowa” oraz PAMIĄTKI KOMUNIJNE.

ZAPOWIEDZI: I. Szymon GRZYB – kaw. i Hanna SAPIERZYŃSKA – panna - oboje z Parafii tut.