IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 22.04.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - wzywajmy Go z przekonaniem.

- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - czy czytasz coś o naszej chlubnej historii.

1. Dziś (jak każdego 22 m-ca) - NABOŻEŃSTWO do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych - o godz. 17.30 (przypominam o różach oraz intencjach na kartkach).
  2. TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA. Pół godz. przed każdą Mszą św. wieczorną przed Najśw. Sakramentem modlić się będziemy prosząc o powołania z naszej parafii.
  3. Dziękujemy s. Bożenie, za przybliżenie nam działania Ducha Świętego przez służbę SS. Orionistek na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
  4. Dziś wieczorem spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem, a Rodziców tej młodzieży zapraszamy 6 maja po wiecz. Mszy św. na ostatnie spotkanie (Bierzmowanie - 3 czerwca).
  5. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na czwartą DROGĘ ŚWIATŁA.
  6. Za tydzień na Sumie - prosić będziemy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę - przy Relikwiach św. Wojciecha.
  7. Za tydzień Grupa młodzieży wyrusza na pielgrzymkę do Rzymu wraz z Ks. Kamilem.
  8. Wspomnienia: - jutro - św. Wojciecha Bpa - Głównego Patrona Polski, w środę – św. Marka Ewangelisty, a w sobotę św. Joannę Berettę Molla.
  9. Dziękuję wpłacającym imiennie na ŁAWKI. Potrzeby mamy na 18 tys.
  10. Dziękuję w imieniu Ks. Kardynała, naszego Biskupa -za TACĘ na SEMINARIUM.
  11. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc naszym zalesiańskim potrzebującym (rodz. wielodzietnym, osobom starszym samotnym oraz niepełnosprawnym).
  12. W Domu Rekolekcyjnym: 2. Week. Kurs dla Narzeczonych -27-29.04, oraz 11-13.05.
  13. Przypominamy o GODNYM STROJU w kościele (nie mylić z plażą czy sportem).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Oremus" - na maj i czerwiec. Nowe - "Miłujcie się". Polecam - książki o miłosierdziu oraz: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".