IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 27.03.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)   (bit.ly/swHubertZG).

1. Trwa straszna Wojna !!! Błagajmy wciąż o pokój !!!.
  2. Dziękuję obecnym na Nabożeństwie Poświęcenia Rosji Maryi w Zwiastowanie, a także na Drodze Krzyżowej ulicami
  3. B dziękuję A. Skurczyńskiej, wszystkim pomagającym oraz młodym aktorom, za przedstawienie o św. Józefie.
  4. Dziś – o g. 19.00 ADORACJA KRZYŻA (młodzi). zapraszamy.
  5. I dar dyplomów Szkolnym Różom Różańcowym (200 osób) i Święto Szczepu ZHR.
  6. Dziś IV-te Gorzkie Żale o 17.00. W piątek ok g. 18.35 kolejna Droga Krzyżowa. (Poprowadzą grupy męskie. Dziękujemy Grupie Zostaw Ślad).
  7. Dziś z racji ostatniej Niedzieli miesiąca – omadlamy naszą MŁODZIEŻ.
  8. Jutro po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
  9. Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ o 19.30.
  10. We wtorek – kolejne spotkanie - Rekolekcji -„ABC Chrześcijaństwa”. (Są goście M. Zieliński, J. Świderek, Karol Koprukowiak i Ania i Marcin Dubaj oraz P. Stelmach i Z. Nowosielski).
  11. W środę spotkanie SYNODALNE po Mszy św. wieczornej o 18.00.
  12. W piątek I. Piątek (Spowiedź rano oraz od 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00. Odwiedzamy Chorych) i I. Sobota miesiąca (Nabożeństwo Fatimskie o g. 17.00 i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  13. W sobotę przeżywać będziemy 17-tą rocznicę odejścia do Domu Ojca Świętego Jana Pawła II.
  14. Wczoraj OAZA przeżywała Wielkopostny Dzień Skupienia.
  15. Wczoraj było spotkanie dla małżeństw – „ Jak zarządzać pieniędzmi w Boży sposób?”
  16. Za tydzień – Spotkanie Młodzieżowej Grupy Zostaw Ślad nt. modlitwy. Młodzi będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny.
  17. Pomagali: E. Firewicz, J. Tokarski, I. Wawro, L. Mieloch, G. Stolarska, B. Sapierzyńska, G. Wolska.
  18. Dom Rekolekcyjny: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (25-27.03), Szkoła Animatora (1-3.04).
  19. Osoby z dokumentem z Parafii będą zbierać na Kwiaty do GROBU BOŻEGO.
  20. Dziś nasza CARITAS kwestuje na paczki świąteczne dla naszych parafian najuboższych oraz rozprowadza świece Caritas starych zasad.
  21. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”- na IV, nowy -„Mały Gość Niedzielny”. Książka ks. R. Skrzypczyka, Dzienniczek św. Faustyny, Karty świąteczne i pamiątki komunijne, oraz książka ks. Fr. Blachnickiego ”Być sympatykiem czy chrześcijaninem” .

Zespół Pomocy Ukrainie (ZPU) przy naszej Parafii.
- Dziękujemy za dar 6 tys.- zbiórki na pomoc Uciekinierom (można także wpłacać na konto Caritas naszej Parafii (także z za granicy) z dopiskiem „Ukraina”.

- za dary higieniczno – żywnościowe.
- Rada Rodziców zachęca do zbiórki makulatury do kontenera.
- Budujemy bank propozycji pracy dla tych osób (wg możliwości i prawa).

Dziś podejmujemy DUCHOWĄ ADOPCJĘ Dziecka poczętego, a zagrożonego w istnieniu.