IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.01.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)  (bit.ly/swHubertZG)

1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
  2. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Jest to zarazem Święto Osób Konsekrowanych i jak zwykle zapraszamy wszystkie osoby konsekrowane tj. zakonników i zakonnice, aby świętować razem z nimi i być przy ich odnowieniu ślubów. Głowna uroczystość wieczorem o 18.00 i po – w Domu Parafialnym. Przynosimy świece.
  3. Jutro NABOŻEŃSTWO przy RELIKWIACH KRWI ŚW. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  4. W czwartek o g. 19.00 spotkanie grona odpowiedzialnych ODNOWY w Duchu Świętym.
  5. W czwartek proszę od rana o pomoc w sprzątnięciu choinek i dekoracji świątecznych.
  6. Za tydzień dzień modlitw za naszą Młodzież oraz Katecheza CHRZCIELNA o 10.10.
  7. W tym tygodniu wypada Czwartek (Adoracja od 17.30 i Msza św. o powołania), I. Piątek (Spowiedź rano i od 15.30; dodatkowa Msza św. o g. 16.00) i I. Sobota miesiąca (Nabożeństwo Fatimskie o 17.00 z Różańcem i Członków Żywego Różańca i Ojczyznę).
  8. Za tydzień Młodzież rozdawać będzie darmową gazetę ewangelizacyjnąDobre Nowiny”.
  9. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Jan Bosko, czwartek – św. Błażej, sobota – św. Agata Dz. i M.
  10. KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
  11. Bardzo dziękuję: A. Kamińskiej, D. Pastuszak, M., M. i M. Woźniak, M. Kowalskiej, A. Kulita, L. Waligóra, J. Dmochowska, E. Urwalska, Panie z Bibliotek – D. Królak, E. Cieślik i K. Samosiuk oraz K. Królak, I. Krasucki, R. Chmielewski, A. Troszak, D. Pangowska, E. Brinken i Król.
  12. Dom Rekolekcyjny: w lutym Kurs o Dialogu Małżeńskim (18-20.02) i Poslugi Modlitwą Wstawienniczą (25-27.02).
  13. Za tydzień (I. Niedz. m-ca) TACA INWESTYCYJNA: trwa remont generalny kolejnego pokoju, wykupione ubezpieczenie (2.500), na zakup drewna do ogrzewania k-ła, inne bieżące opłaty,…

KIOSK:  TYGODNIKI, nowe -„Miłujcie się”, nowy „ Mały Gość Niedzielny” i nowy „OREMUS” na marzec i kwiecień.

Siostry Albertynki zostawiły jeszcze książki o bł. Bernardynie – za ofiarę dowolną. Zachęcam.

Dojechały książki Edycji Paulińskiej, są pomoce dla dzieci i inne ważne lektury.

KOLĘDA:

KONCZYMY WIZYTY KOLĘDOWE -NA ZAPROSZENIA

• Od jutra do środy – „NA ZAPROSZENIA SPOZA PARAFII”, a w sobotę NOWINKI (od godz. 11.00).