NIEDZIELA PALMOWA - 10.04.2022

Dziś zaczynamy WIELKI TYDZIEŃ – znowu wyjątkowy – wśród potwornej i bezsensownej wojny.

PROGRAM TRIDUUM:
WIELKI CZWARTEK  - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ – godz. 19.00.
To zarazem święto CHRZTU POLSKI.
WIELKI PIĄTEK
- LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – g. 19.00O godz. 15.00Droga Krzyżowa.
WIELKA SOBOTA  -  WIGILIA PASCHALNA – godz. 21.00.

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę - Liturgiczne Godziny Brewiarza: JUTRZNIA i W CIĄGU DNIA – godz. 9.00 oraz 14.30.

Poświęcenie pokarmów – od godz. 9.00- 13.00. Ministranci będą rozprowadzać wodę święconą.

Zapraszamy na NOCNĄ ADORACJĘ w czwartek od godz. 21.00 – do 8.00 (wejście boczne).

REZUREKCJA – tradycyjnie o godz. 6.00.
MSZE ŚW. w WIELKANOC6.00, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00.
CHRZTY podczas SUMY.
W II. DZIEŃ ŚWIĄT – jak w każdą niedzielę (Taca tradycyjnie na KUL).
Dla chorych transmisja TRIDUUM SACRUM - pod linkiem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś ostatnie Gorzkie Żale o 17.00 oraz tragiczna rocznica katastrofy Smoleńskiej.
  2. Kancelaria czynna tylko do wtorku (w godzinach urzędowania).
  3. Dziś o 10.05 SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców.
  4. Dziś o g. 19.00 Spotkanie z RODZICAMI Kandydatów do BIERZMOWANIA.
  5. We wtorekSPOWIEDŹ OSTATNIEJ SZANSY od godz. 16.30 – 18.30.
  6. We wtorek – ostatnie spotkanie – rekolekcji „ABC Chrześcijaństwa”.
  7. We wtorek – o g. 17.00 próba sypania kwiatów dla bielanek i sypaczek na Rezurekcję.
  8. WSPOMNIENIA: jutrośw. Gemmy Galgani i w sobotęśw. Bernadetty Soubirous.
  9. W zakrystii mężczyźni mogą się zapisać do straży przy Grobie Bożym w Wielką Sobotę.
  10. W sobotę 23.04. o g. 16.00 spotkanie małżeńskie Bóg w naszej sypialni (opieka – dzieci).
  11. Za 2 tygodnie przyjmiemy w Relikwiach BŁ. CARLO ACUTISA. Patrona młodzieży.
  12. Pomagali: I. Wawro, K. Kulesza, B. Sapierzyńska, T. Kornacki, P. Fryszczyn, E. Firewicz, J. Tokarski, D. Pastuszak, Z. Piasko, G. Stolarska, U. Górska, A. Kamińska, A. Poruszek, E. Zaworska, B. Luty, M. Korzeńska, Beata Kowalczyk, E. Siemińska, U. Tkacz i K. Królak.
  13. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (22-24.04) i Kurs – Gdybyśmy zaczynali od nowa (29.04-1.05).
  14. Osoby z dokumentem z Parafii zbierają/ły na Kwiaty do GROBU BOŻEGO.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”- na V, „Mały Gość Niedzielny”, Pamiątki komunijne, oraz książka ks. Fr. Blachnickiego-Sympatycy czy chrześcijanie, O Naśladowaniu Jezusa Chrystusa, ABC Chrześcijaństwa i Gdybyśmy zaczynali od nowa.

Zespół Pomocy Ukrainie (ZPU) przy naszej Parafii.

• Dziękujemy Gminie w imieniu Uciekinierów za catering 3 posiłkowy.
  • Część Gości powróciła na Ukrainę.
  • Pozostali otrzymają dodatkowe wsparcie na Święta. (Dziś palmy na tę i inną pomoc).

Dziękuję osobom, które podjęły DUCHOWĄ ADOPCJĘ Dziecka poczętego (158)!!! Dziękuję.

Gratulacje i życzenia dla Ks. Czesława z racji Jubileuszu 80 lecia urodzin.