NIEDZIELA PALMOWA - 28.03.2021

Dziś zaczynamy WIELKI TYDZIEŃ – znowu wyjątkowy. W kościele mogą być 44 osoby (nie licząc asysty i sióstr), ale będzie aż 7 Mszy św. Bardzo proszę, respektujmy jednak zasady
Dziś Msze św. (z TRANSMISJĄ): 9.00, 11.00, 12.30, 16.00, 17.00- Gorzkie Żale i 18.00.
SPOWIEDŹ OSTATNIEJ SZANSY – WTOREK od g. 16.30 – 18.30.

PROGRAM TRIDUUM:
WIELKI CZWARTEK  - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ – godz. 19.00 i dla Rodzin o 17.00.
WIELKI PIĄTEK
- LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – g. 19.00  (15.00Droga Krzyżowa -wokół  kościoła). Proszę obecnych na Drodze Krzyżowej by na wieczorną Liturgię nie przychodzili.
WIELKA SOBOTA  -  WIGILIA PASCHALNA – godz. 21.00 (poświęcenie pokarmów – wyjątkowo od godz. 10.00- 13.00 z trzymaniem koszyczków w dłoniach przed kościołem)ministranci będą rozprowadzać wodę święconą). (Te dni są zarazem I. Czwartkiem, I. Piątkiem i I. Sobotą miesiąca)
REZUREKCJA – godz. 6.00
MSZE ŚW. w WIELKANOC – normalnie 6.00, 9.00, 11.00, 12.30, 16.00, 17.00, 18.00 (ze wskazaną wyżej ilością w kościele, na zewnątrz można stać także w odległościach).
W II. DZIEŃ ŚWIĄT – podobnie (Taca tradycyjnie na KUL).

Dla chorych transmisja TRIDUUM SACRUM - pod loginem -  bit.ly/swHubertZG (Pełne ogłoszenia z ilustracjami na stronie Parafii). Zapraszamy na Jutrznię i Modlitwę w ciągu dnia (w piątek i sobotę o 9.00 i 14.30).

1. PALMY parafialne i Oazy są przed kościołem.
  2. Zapraszamy dziś na godz. 17.00 na ostatnie Nabożeństwo – GORZKICH ŻALI.
  3. Jutro NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II po Mszy wieczornej, a 2.04. – 16. rocznica Jego odejścia do Domu Ojca.
  4. SPOTKANIE KOMUNIJNE - Grupy IIPRZENIESIONE.
  5. Dziękuję za ostatnią niedzielną ADORACJĘ KRZYŻA.
  6. Mężczyzn zapraszamy do włączenia się do straży do Grobu Bożegolista w zakrystii.
  7. Na kwiaty do GROBU BOŻEGO można złożyć ofiarę do puszek w kościele. Bóg zapłać.
  8. Dziś Grupa Zostaw Ślad zaprasza na spotkanie II. cz. „O rachunku sumienia”.
  9. Dziś nasza CARITAS kwestuje na pomoc dla najbardziej potrzebujących z Parafii (przygotowanych i rozwiezionych 35 paczek o wartości 120 każda). Dziękujemy.
  10. Pod chórem i w Top Markecie jest kosz na dary dla najbardziej potrzebujących. Dziękujemy.
  11. CHORYCH odwiedzimy po Świętach w sobotę 10 kwietnia.
  12. Bardzo dziękuję obecnym (jesteście mocni wiarą) i tak jak mówią Pasterze – „niech nam nie wystarcza przeżycie transmisji”.
  13. W Wielkanoc powinna być Taca Inwestycyjna, ale … rozumiemy wymowę faktów.

KIOSK: TYGODNIKI, Oremus”- kwiecień, nowe - „Miłujcie się”, różne książki i karty świąteczne. Polecam na prezent książkę - Świat naszych uczuć”, najnowszą adhortację o św. Józefie oraz książki Ks. Fr. Blachnickiego.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit, słuchajmy głosu sumienia).

Bardzo dziękuję 150 Osobom za podjęcie dzieła DUCHOWEJ ADOPCJI – biorąc w opiekę jedno dziecko zagrożone w swoim istnieniu (na świecie: 42 mln, a na covid 1,8 mln)