ODPUST św. Huberta - 6.11.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś ODPUST Parafialny. Główne uroczystości naszego PATRONA ŚW. HUBERTA na Sumie. Ufam, że jest nam o wiele bliższy i czytelny. Bardzo dziękuję ks. Henrykowi KORZENIOWSKIEMU za odprawioną nam Sumę i kazania odpustowe.W naszym zeszycie modlitw było: 399(347) próśb i 95 (59) dziękczynień oraz było wiele Mszy świętych z modlitwa o uzdrowienie. Dla dzieci sąchlebki i kolorowanki od św.Huberta.

2.      ROK MIŁOSIERDZIA (i CHRZTU) - POZOSTAJĄ 2 tygodnie !!!

3.      Co uczyniłem by przygotować się do INTRONIZACJI Chrystusa? (w lutym zaczniemy specjalną edycję REO - dla pogłębienia wiary i życia jej pięknem).

4.      Proszę o POST w intencji INTRONIZACJI Jezusa w Polsce i rodzinach.

5.      Dziś NAB. ADORACYJNE z racji I niedz. Mies. o godz.17.30.

6.      W piątek WYPOMINKI o 17.25 a po nich Msza św. za polecanych w Wypominkach.

7.      Na "Wieczorze WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH" było nas więcej niż poprzednio.

8.      11 listopada - Święto Niepodległości. Msze święte o godz.9.00, 11.00 i 18.00. Pamiętajmy o flagach. Wtedy zostaje oddana do użytku ŚwiątyniaOpatrzności Bożej.

9.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.

10.    Za tydzień o godz. 17.00 NAB. FATIMSKIE.

11.    Dziękuję wszystkim wytrwałym na Mszy św. na Cmentarzu.

12.    Organizujemy wyjazd MŁODZIEŻY (z księdzem i diakonem) do Łagiewnik na intronizację Chrystusa - wyjazd 19.11 (sobota).Już 20 osób zapisanych. Lista w zakrystii. Zapraszamy wciąż młodzież !!!

13.    W Domu Rekolekcyjnym: od piatku - Rekolekcje o Szczęściu małżeńskim, za 2 tyg.- Kurs Przedmałżeński, a za 3 tyg. - Kurs Tobiasz i Sara.

14.    Dziś TACA INWESTYCYJNA (na dokupione drewno na zimę).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny i "Miłujcie się", "Oremus"- na grudzień, filmy. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!