PRZEMIENIENIE PAŃSKIE - 6.08.2017

1. W WAKACJE:
    - KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
    - SPOWIEDŹ w tygodniu - 10 min. przed Mszą świętą.
    - Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
    - ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
    - W sierpniu nie będzie NIESZPORÓW.
  1. Dziś - Święto PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.
  2. We wtorek zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 20.00.
  3. Zachęcam do wpisywania się do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI (na ołtarzu Matki Bożej).
  4. Dziękuję obecnym na wczorajszym NAB. FATIMSKIM. Dziękuję za tak świadome przeżywanie tych Objawień, tak ważnych dla przyszłości świata.
  5. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a o 18.00 Msza św. za polecanych w nich.
  6. Dziś KONF. CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST dzieci w sierpniu i później - obowiązkowa - o godz. 10.10 w sali Domu Parafialnego.
  7. Wspomnienia: w poniedziałek – bł. Edmunda Bojanowskiego, we wtorek - św. Dominika, w środę - św. Teresy (Edyty Stein), w czwartek - św. Wawrzyńca, w piątek - św. Klary, w sobotę - św. Joanny de Chantal.
  8. Prośba o modlitwę za pielgrzymów.... niosą nasze intencje.
  9. 15 sierpnia wyruszy pielgrzymka do Pieczysk na Odpust. Zapisy w zakrystii.
  10. Dziś TACA INWESTYCYJNA : opłacona ostatnia transza zakupionego drewna, kończymy remont 4 łazienek w Domu Parafialnym ( z nową ins. elektr, hydrauliczną i całym wyposażeniem), wymiana oświetlenia na ledowe w domu, i inne bieżące
  11. Dziękuję wszystkim za pomoc w prowadzeniu pieśni podczas urlopu naszego Organisty.

KIOSK: TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny; "OREMUS", oraz płyty DVD i CD, KUBKI - specjalne o radości.

ZAPOWIEDZI:

I. Grzegorz KREJDYNER - kaw. z . par. tut i Sylwia AUGUSTYNIAK - panna z Kędzierówki
Zbigniew PRUSKI - kaw. z W-wy i Paulina Irena GAWARSKA - panna z par. tut.
Rafał Bogusław MLECZAREK - kaw. z par. tut. i Ewa Weronika GAJEK - panna z Żabieńca

II. Adrian Tomasz KUCHARSKI - kaw. z Babic St. i Karolina Aleksandra KOSTRZYŃSKA - panna z par. tut.
Wojciech PRZYŁUCKI - kaw. z par. tut. i Renata ROSTKOWSKA - panna z W-wy