ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - 09.01.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG).

1. Dziś NIESZPORY o 17.30
  2. Dziś - Święto CHRZTU PAŃSKIEGO. Liturgicznie kończymy Okres Narodzenia Pańskiego, choć kolędami będziemy modlić się do 2 lutego.
  3. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach bł. BERNARDYNĘ Jabłońską – współzałożycielkę Sióstr Albertynek. Ufajmy, że przybędą do nas Siostry Albertynki.
  4. Dziś modlimy się za młodzież naszej Parafii.
  5. Dziś kolejne obowiązkowe SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i Rodziców.
  6. W najbliższy wtorek Grupa Odnowy zaprasza na g. 20.00 na Wieczór Uwielbienia.
  7. W środę kolejne Spotkanie Synodalne bezpośrednio po wieczornej Mszy św..
  8. W czwartek po wieczornej Mszy św. Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają mężczyzn na spotkanie nt. „Twórcza odwaga mężczyzny”.
  9. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a o 18.00 Msza św. za polecanych Zmarłych.
  10. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy małżeństwa na kolejne spotkanie pt. Odkryj na nowo swoje małżeństwo. Temat: „Dialog jako umocnienie i pogłębienie duchowej więzi”.
  11. Za tydzień spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
  12. Za tydzień można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (w kancelarii).
  13. Bardzo dziękuję OAZIE za kolędowanie po ulicach i w naszym kościele.
  14. KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
  15. Bardzo dziękuję: Z. Piasko, G. Kusoskiemu, K. Walaskowi, B. Chojnackiej i Top Marketowi (i wszystkim tam składającym dary dla najbardziej potrzebujących), G. Stolarskiej, P. Fryszczynowi, A. Bulskiej, Z. Król, T. Wawro, E. Elak, A. Malinowskiej i A. Poruszek, E. Kawęckiej, T. Budyta i P. Gruszczynowi.
  16. Dziś Grupa Młodzieżowa Zostaw Ślad ma swoje spotkanie o pojednaniu po wieczornej Mszy św..
  17. W tym tygodniu minęła 10 rocznica istnienia Klubu A-A w naszej Parafii. To bardzo ważna grupa, która służy pomocą znajdującym się w potrzebie i szukającym pomocy.
  18. DOM REKOLEKCYJNY: od piątku -Kurs Przedmałżeński (14-16.01), za 2 tyg.- Kurs Tobiasz i Sara (21-23.01) i za 3 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (28-30.01.)

KIOSKTYGODNIKI, „Oremus” (na luty). Ostatnia niedziele kiedy mamy kalendarze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOLĘDA:
Niestety także w tym roku będzie „NA ZAPROSZENIA”   - zbyt dużo nadal zalęknionych.

W tym tygodniu - od 10 stycznia odwiedzimy Rodziny z rejonu ulic: Pionierów, Młodych Wilcząt i cała Jesówka (w tym Domanka).

W następnym tygodniu – od 17 stycznia - odwiedzimy Rodziny rejonu ulic: USTANOWA (tj. Długa, Kasztanów, Parkowa, Podleśna, Słowicza, Sadowa aż do Kościelnej i wszystkie przyległe. Nowe osiedle między Podleśną i Słowiczą szczególnie zapraszamy i witamy.

Kolędę rozpoczynamy zwykle od g. 16.00.