ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY 30.12.2018

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY - 30.12.2018

ZACZĘLIŚMY  ROK - ŚW. HUBERTA.    Uczmy się od Niego jak wierzyć. W naszej szopce jest wizerunek św. Patrona (On patrzy na nas, a my .......)

1. NIESZPORYdziś o godz. 17.30. Zapraszam. Dziękujmy za łaski Starego Roku.
  2. Jutro zakończenie Starego Roku Anno Domini 2018 - Nabożeństwem o godz. 18.00 i Mszą świętą dziękczynną. A o północy fajerwerki (zapraszam na boisko tych, którzy chcą się dołączyć ze swoimi ), a po nich Msza św. na początek Nowego Roku.
  3. Jutro także Nab. do św. Jana Pawła II  oraz wspomnienie św. Katarzyny Laboure.
  4. W Nowy Rok - Ur. Świętej Bożej Rodzicielki - Msze święte jak w każdą niedzielę.
  5. DziśŚwięto Świętej RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Sumie Msza św. - za Prymasa Tysiąclecia i Ojczyznę wraz zodnowieniem Sakr. Małżeństwa ponad 40. zgłoszonych Par.
  6. Za tydzień - Ur. Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele. Zawitają u nas Trzej Królowie. Poświęcone kadzidło i kreda będą do pobrania do domów ( na drzwi - znak wiary. Ofiary składane będą przeznaczone na zakończenie relikwiarza  św. Huberta.
  7. Tego dniaTACA przeznaczona jest na MISJE. (Taca INWESTYCYJNA - za tydzień)
  8. Grupy młodzieżowezapraszają tego dnia na kolędowanie ulicami Zalesia. Start o godz. 15.00 sprzed k-ła.
  9. Za tydzień o 10.10 -KATECHEZA CHRZCIELNA.
  10. W tym tygodniu:I. CZWAREK (tym razemadoracji nie będzie), I. PIĄTEK (Spowiedź rano i od godz. 15.30; odwiedzamyCHORYCH) i  I. SOBOTA m-ca (o 17.00 konferencja, potemRóżaniec i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  11. W I. PIĄTEK po Mszy św. wieczornej będzie Adoracja w intencji Światowych Dni Młodzieży w Panamie prowadzona przez naszą młodzież.
  12. Podziękowania: dzieciom za piękne i głębokie RORATY - oraz ich rodzicom.
  13. Informuję, że 12 lutego zaczniemy tzw. Rekolekcje w drodze (5 spotkań we wtorki o godz. 20.00). Zapraszam, by wiarę budować. Skupimy się rolą Ducha Świętego.
  14. KANCELARIAw czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  15. DZIĘKUJĘ:Ks. Krzysztofowi i P. Bogdanowi za szopkę, P. Jackowi  za oprawęmuzyczną,Siostrom: Ludwice i Teresilli za porządek i troskę o kwiaty w k-le.
  16. W Domu Rekolekcyjnym:  w weekend - Szkoła Animatora, za 2 tyg.- Kurs Anim. Modl. Charyzmatycznej (KAMCH) (11-13.01) i Kurs Przedmałżeński (18-20.01).
  17. Dziś nasza CARITAS kwestuje na pomoc najbardziej potrzebującym. Bóg zapłać.
  18. ORGANY- mamy przesunięcie w czasie rozbudowy organów, ale już mamy nowe ważne elementy

KIOSK:

TYGODNIKI:Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy; OREMUS na styczeń i luty, nowe -"Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy, kalendarze.