VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.02.2018

1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
  2. 100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI - Trwajmy nadal w wiernej modlitwie za naszą Ojczyznę.
  3. Dziś - Światowy Dzień Chorych. Ciężko chorzy, mogą przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
  4. W tym tygodniu ŚRODĄ POPIELCOWĄ rozpoczynamy WIELKI POST. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.15; 9.00;  16.00;  18.00 i 19.30 (dla dłużej pracujących). Przypominamy, że obowiązuje POST ŚCISŁY.
  5. W piątek I. Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) o 18.30 dla wszystkich. Za tydzień pierwsze "GORZKIE ŻALE" o godz. 17.00.
  6. " Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Zachęcam do wpisania się.
  7. REKOLEKCJE PARAFIALNE zaczniemy już 25 lutego. Poprowadzi je  ks. Bernard Kaliński - salezjanin (wprowadzał Relikwie bł. Augusta Czartoryskiego).
  8. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach wielkiego świętego - ŚW. IGNACEGO z LOYOLI.
  9. Pozostały do ufundowania relikwiarze dla: św. Dominika Guzmana, . kard. H. Newmana i bł. abpa. Teofiliusa Matulionisa).
  10. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE rodziców i dzieci.
  11. Jutro o godz. 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  12. W środę o godz. 17.00 Spotkanie Katechetyczne.
  13. W czwartek wspominamy bł. ks. Michała Sopoćkę.
  14. W czwartek - Msza św. z MODL. o UZDROWIENIE za przyczyną św. Huberta.
  15. Dziś Grupa Zostaw Ślad rozdaje darmowy numer "Dobrych Nowin".
  16. Za tydzień zapraszam na godz. 10.00 mężczyzn z Ruchu "TOTUS TUUS".
  17. Nasza Oaza była w ostatni weekend na Oazie Modlitwy. Oto kilka zdjęć.
  18. Kontynuacja Akcji pomocy Syryjskim chrześcijanom. Pomagać będziemy tym samym rodzinom. Nasi Wolontariusze będą zbierać dziś do puszek.
  19. Za tydzień z woli naszego Biskupa TACA na SEMINARIUM.
  20. ŁAWKI do ufundowania: 1 m. ławki - koszt w zaokrągleniu - 1 tys. Dziękuję.
  21. W Domu Rekolekcyjnym: - Kurs o DIALOGU (23-25.02) i - Kurs Filip dla małżeństw (9-11.03) oraz Weekendowy Kurs Przedmałżeński (23-25.03).
  22. Proboszcz ze Starej Iwicznej poszukuje kościelnego na pełny etat.
  23. Krótkie Podsumowanie KOLĘDY: .........

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus", kalendarze. Polecam - Albumy - o Kresach.

ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO. Zapraszaj Go często.

Jeszcze w ten wtorek można dołączyć do naszych REKOLEKCJI W DRODZE. Rozpoczęliśmy je we wtorek 6 lutego o godz. 20.00.