V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15.05.2022

Niech Zmartwychwstały pokona agresorów i zasieje pokój w miejsce wojny.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (niedziela-17.30). Poznajemy Bł. Matkę Różę Czacką.
  2. Dziś - przyjmiemy w Relikwiach - Prymasa Tysiąclecia - Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Wprowadzenia dokonuje Bp diecezji Kamieńca Podolskiego Bp. Radosław Zmitrowicz (który dziękuje za wsparcie katolików na Ukrainie w tamtej diecezji).
  3. We wtorek gościć będziemy bpa Dżibuti i Adm. Ap. Mogadiszu – bpa Gorgrio Bartinna – na Mszy św. wieczornej i spotkaniu Odnowy w Duchu Świętym. Spotkanie jest otwarte. Zapraszamy.
  4. W czwartek MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta.
  5. W piątki sprawujemy DROGĘ ŚWIATŁA - rozważanie tajemnic Zmartwychwstania.
  6. W piątek o godz. 16.00 - SPOWIEDŹ KOMUNIJNA dzieci i rodzin. A za tydzień I. KOMUNIA ŚWIĘTA w 2 grupach – o g. 9.00 i 11.00.
  7. Rocznica I. KOMUNII ŚW. będzie 29 maja o g. 11.00. Spotkanie przed Rocznicą z rodzicami i dziećmi za tydzień - 22.05 o g.
  8. Za tydzień zapraszamy na 17.15 na NAB. do św. RITY Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy intencje i róże).
  9. Dziś podczas Mszy św. o g. 11.00 kandydaci mają promocję ministrancką.
  10. Za 2 tygodnie w sobotę 28.05 o g. 16.00 zapraszamy małżeństwa na tematyczne spotkanie „Przebaczenie i pojednanie w małżeństwie”. Zapraszamy solo jeśli nie uda się razem. Jest opieka dla dzieci.
  11. Siostry Orionistki zapraszają jutro na g. 18.00, na modlitwy z darem odpustu zupełnego za wstawiennictwem św. Alojzego Orione.
  12. Dziękuję: J. Tokarskiemu, E. Kawęckiej, A. Poruszek, G. Stolarskiej, A. Troszak, Z. Król, D. Pastuszak, L. Krasuckiej, Z. Piasko i Grupie odnowy za sprzątanie dolnego k-ła i Sali w D. Rek.
  13. WSPOMNIENIA: jutro – Ur. św. Andrzeja Boboli i św. Szymona Stocka, środa – św. St. Papczyńskiego, czwartek – bł. Matki Róży Czackiej, piątek – św. Bernardyna ze Sjeny, sobota – św. Eugeniusza de Mazenoda.
  14. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs o szczęściu małżeńskim (20-22.05). Foldery w kiosku.

KIOSK: TYGODNIKI, „ Miłujcie się”, „OREMUS”- na V, „Mały Gość Niedzielny”, nowe mądre książki oraz PAMIĄTKI KOMUNIJNE.

ZAPOWIEDZI: II. Szymon GRZYB – kaw. i Hanna SAPIERZYŃSKA – panna - oboje z Parafii tut.

Młodzież – zapraszamy do LEDNICY 4 czerwca ( kl. VIII, szk. śred. i studenci. Koszt 80 zł)

- na spotkanie młodych do Marianek 20-21.05 od VII klasy. (zapisy u ks. Marcina)

- kandydaci do Bierzmowania na sp. Formacyjne 22.05, g. 16.00. (zapisy u ks. Marcina)

- wyjazd na „Parafiadę” – 28.05 ( Szk. Podst. i średnia). koszt 40 zł. (zapisy u ks. Marcina)

- RODZICÓW kandydatów do Bierzmowania – ost. spotkanie – 22.05, g. 19.00 .