V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 19.05.2019

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  2. Dziś spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy świętej. To spotkanie ma charakter organizacyjny.
  3. Za tydzień o 11.00 dzieci naszej parafii przeżyją swoją I KOMUNIĘ ŚW. (bardzo proszę wszystkich - poza rodziną - wybrać inną porę Mszy świętej). Po niedzieli dzieci będą przeżywać BIAŁY TYDZIEŃ. SPOWIEDŹ święta - w sobotę o godz. 17.00 dla dzieci i ich Rodzin. Sprzątanie kościoła zaczniemy od godz. 9.00.
  4. W sobotę od godz. 10.00 kandydaci do bierzmowania mają SKUPIENIE przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania 1 czerwca.
  5. We wtorek ODNOWA zaprasza na Katechezę Formacyjną o godz. 20.00.
  6. W piątek zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA.
  7. Za tydzień - Dzień Matki. Pamiętajmy i okażmy Im wdzięczność.
  8. Za tydzień Suma jest prośbą o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę.
  9. Dziś można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła. Dziękuję także za wpłaty na konto.
  10. Nasza OAZA przeżywała Rejonowy Dzień Wspólnoty - popatrzmy na to świętowanie i formację.
  11. WSPOMNIENIA: w środę - św. RITY, piątek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych i za tydzień - św. Filipa Neri.
  12. Dziękuję za ufundowanie pozostałe relikwiarze. Pozostały jeszcze 3 relikwiarze: św. Szymona Stocka - OCarm, św. Alojzego Gonzagi - SJ oraz bł. Alfonsa Mazurka -
  13. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym samotnym, niepełnosprawnym i rodzinom wielodzietnym.
  14. Dom Rekolekcyjny: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (24-26.05), SZKOŁA ANIMATORA (1-2.06), WIGILIA ZESŁANIA DUCHA  ŚWIĘTEGO (8-9.06), Kurs Posłani (14-16.06).

ZAPOWIEDZI:
II. Jakub Wojciech ARAK
- kaw z par. tut. i Marta Paulina ROCKA - panna z W-wy
I. Marcin Piotr SADOWSKI - kaw. z par. tut i Katarzyna Agnieszka WOJAKOWSKA - panna z W-wy.

KIOSKTYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, Mały Gość Niedzielny, nowy -"Oremus", nowe - "Miłujcie się".  Polecam: nowe książki.

/proboszcz