V NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.02.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (login- bit.ly/swHubertZG).

1. Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o 17.30 (I. Niedziela Miesiąca).
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach bł. Ks. Jana BALICKIEGO.
  3. Dziś dzień modlitw za naszą Młodzież oraz Katecheza CHRZCIELNA o 10.10.
  4. Dziś Młodzież rozdawać będzie darmową gazetę ewangelizacyjnąDobre Nowiny”.
  5. W najbliższy piątek wypada Światowy Dzień Chorych za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Zapraszamy wszystkich chorych zwłaszcza na Mszę św. o godz. 9.00, podczas której będzie można przyjąć SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCH.
  6. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. WYPOMINKOWA.
  7. Za tydzień o 10.05 SPOTKANIE KOMUNIJNE (obowiązkowe) dla dzieci i rodziców.
  8. Także za tydzień – kolejne SPOTKANIE kandydatów do Bierzmowania.
  9. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Józefiny Bakhity, czwartek – św. Scholastyki.
  10. KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
  11. Bardzo dziękuję: M. Amerlik, J. Tokarskiemu, I. Krasuckiemu, J. Karzelowi, F. Wolskiemu, P. Chromcowi, P. Piotrowskiemu, K. Kulesza, G i F. Kowalskim, R. Cendrowskiemu, Hubertowi i Annie Zamoyskim, B. Suska, A. Szustka, M. Zielińskiej, J. Wojciechowskiej, J. Jędryszek, A. Poruszek, A. Malinowskiej i E. Kawęckiej oraz Z. Lubryczyńskiej, I. Wawro, Z. Król, M. Zalewskiej, G. Stolarskiej, I. Stikute. Dziękuję: OAZIE za uświetnienie uroczystości z Siostrami: P. K, M, M, M Czublun, M. i B. Szczepańskim, M. Chmielewskiej, A. Wawro, L. Królak, J. Amerlik, T. Ciesielskiej i J. Pruszczyk. Bóg zapłać: A. Kamińskiej, M. Woźniak, M. Kowalskiej. A także D. Kozłowskiemu, T. Wawro i rodz. Postek z Nowinek.
  12. Bardzo cieszy, że dzieci i młodzież w ferie wybrały wypoczynek duchowy na rekolekcjach lub na tzw. „Kompanii Jonatana”.
  13. Dom Rekolekcyjny: za 2 tygodnie - Kurs o Dialogu Małżeńskim (18-20.02) i Poslugi Modlitwą Wstawienniczą (25-27.02).
  14. Dziś (I. Niedz. m-ca) TACA INWESTYCYJNA: remont generalny kolejnego pokoju, wykupione ubezpieczenie (2.500), na zakup drewna do ogrzewania kościoła, inne bieżące opłaty,…

KIOSK:  TYGODNIKI, „Miłujcie się”, nowy -„ Mały Gość Niedzielny” i nowy „OREMUS” na marzec.
Są także książki Edycji Paulińskiej, pomoce dla dzieci i inne ważne lektury oraz salezjańskie książki o wychowaniu.

KOLĘDA:
Z serca dziękujemy Wszystkim, którzy nas zaprosili z wizytą kolędową (mieli odwagę wiary i pragnienie, by Rodzina i dom zostały poświęcone.
Bardzo dziękuję także za ofiary złożone przy tej okazji oraz przynoszone czy przelewane na konto naszej Parafii.
Więcej dopowiem, już po feriach, bo jeszcze niektórzy oczekują na spotkanie.