VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.02.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG)

1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
  2. Dziś witamy w Relikwiach bł. Ks. Jana BALICKIEGO.
  3. Dziś o 10.05 SPOTKANIE KOMUNIJNE (obowiązkowe) dla dzieci i rodziców.
  4. Także dziś kolejne SPOTKANIE kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  5. We wtorek Odnowa w Duchu Świętym, zaprasza na katechezę wzrostu o godz. 20.00.
  6. W środę kolejne spotkanie synodalne o g. 19.00 po wieczornej Mszy św..
  7. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za wstawiennictwem naszego Patrona św. Huberta.
  8. Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają na spotkanie męskie. Temat: NASTOLATKI (relacje z ojcem, przekaz wiary, trudności).
  9. Młodzież z grupy ZOSTAW ŚLAD zaprasza młodzież, za tydzień po wieczornej Mszy św. na spotkanie na temat synodalności.
  10. Zapraszamy małżeństwa w następną sobotę 26.02. na g. 16.00 z serii – „Odkryj na nowo swoje małżeństwo”. Temat: „Bliżej Boga – bliżej siebie”. Będzie opieka dla dzieci.
  11. Nasza OAZA zaprasza także w następną sobotę młodzież na BAL KARNAWAŁOWY po wieczornej Mszy św. o g. 18.00.
  12. WSPOMNIENIA: w poniedziałek – św. Cyryla i Metodego, wtorek – bł. ks. M. Sopoćki, za tydzień św. Dzieci Fatimskie – Franciszka i Hiacynty Marto.
  13. KANCELARIA jeszcze czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
  14. Bardzo dziękuję: K. Kuleszy i A. Pisarkowi oraz M. Koprowskiemu, I. Wawro, T. Łada, G. Stolarskiej i P. Piskorzowi, U. Górskiej i L. Mielochowi.
  15. Bardzo proszę o pomoc w układaniu pociętego drewna, a zakupionego przed Świętami.
  16. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs o Dialogu Małżeńskim i Seminarium Poslugi Modlitwą Wstawienniczą (25-27.02).
  17. Bardzo zapraszam na krótką pielgrzymkę do Łowicza za 2 tygodnie 26.02., po odbiór Relikwii św. WIKTORII Męczennicy III wieku. Tam Je odbierzemy od ks. Biskupa i zwiedzimy katedrę oraz okolice najbliższe. Zapisy w zakrystii.

KIOSK:  TYGODNIKI, „Miłujcie się”, nowy -„ Mały Gość Niedzielny” i nowy „OREMUS” na marzec.

Są także książki Edycji Paulińskiej, pomoce dla dzieci i inne ważne lektury oraz salezjańskie książki o wychowaniu.