WIELKANOC - 04.04.2021

Dziś Msze św. (z TRANSMISJĄ): 6.00, 9.00, 11.00, 12.30, 16.00, 17.00, 18.00.(Na zewnątrz można stać w odległościach właściwych).
W II. DZIEŃ ŚWIĄT – Msze święte podobnie – bez rezurekcyjnej (Taca tradycyjnie na KUL).

Dla chorych transmisja LITURGII MSZY ŚWIETYCH - pod linkiem -  bit.ly/swHubertZG

1. OKTAWA – do następnej niedzieli jako czas świętowania zwycięstwa nad śmiercią (piątek jest dniem bez postu).
  2. Za tydzień NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA. O godz. 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA.
  3. Trwa NOWENNA do Miłosierdzia Bożego (przed wieczornymi Mszami modlimy się).
  4. Tego dnia Ks. Biskup zarządził TACĘ na CARITAS ( miłosierdzie okazywane).
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. pierwsza DROGA ŚWIATŁA.
  6. CHORYCH (zgłoszonych) odwiedzimy w sobotę 10 kwietnia.
  7. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za omadlanych zmarłych.
  8. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ) - o budowaniu relacji ojca z nastolatkami. Zapraszamy nowych mężczyzn.
  9. Za tydzień młodzież z Zostaw Ślad będzie rozdawała gazety ewangelizacyjne "Dobre Nowiny".
  10. Dziękuję za bardzo budujące i zdyscyplinowane uczestnictwo w Liturgiach Triduum.
  11. Dziękuję Mężczyznom za straż przy Grobie Bożym.
  12. Dziękuję za znaczne ofiary na kwiaty do GROBU BOŻEGO (1/4 tylko zabrakło).
  13. Dziękuję za dary składane pod chórem i w Top Markecie dla najbardziej potrzebujących.
  14. Bardzo dziękuję za budującą obecnym i pragnienie obecności (trwanie na zewnątrz kościoła) i tak jak mówią Pasterze – „niech nam nie wystarcza przeżycie transmisji”.
  15. Dziś powinna być Taca Inwestycyjna, ale … rozumiemy wymowę faktów.
  16. ZAPOWIEDZI:
    I. Karol MATYSIAK- kaw. z par. tut. i Joanna ŁOSTOWSKA – panna z Rajszewia

KIOSK: TYGODNIKI, Oremus”- kwiecień, nowe - „Miłujcie się”, różne książki i karty świąteczne. Polecam na prezent książkę - Świat naszych uczuć”, najnowszą adhortację o św. Józefie oraz książki Ks. Fr. Blachnickiego.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit, słuchajmy głosu sumienia).