XII N. ZWYKŁA - 25.06.2017

1. Dziękujemy SIOSTROM ORIONISTKOM za dzisiejsze spotkanie.
  2. W WAKACJE:
    - KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej. UWAGA - w tym tygodniu TYLKO w piątek po Mszy św.
    - SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.
    - Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
    - ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
  1. W sobotę SOBOTA MIES. Zapraszam na godz. 20.30 ze świecami. Zaczniemy w k-le prelekcją, następnie APELEM i pójdziemy w procesji różańcowej.
  2. Do piątku ostatnie NAB. CZERWCOWE - o godz. 18.00 (w niedz. o 17.30).
  3. Bardzo dziękuję za udział w OKTAWIE Bożego Ciała wszystkim obecnym, a szczególnie pomagającym: S. Antonella i S. Mateusza, J. Solecki, Totus Tuus, Żywemu Różańcowi, Bielankom i "sypaczkom"i ofiarodawcom płatków kwiatów.
  4. Wspomnienia: w poniedziałek - św. J. Escriva, w czwartek - św. Ap. Piotra i Pawła.
  5. 49 dzieci - wraz z ks. Kamilem, S. Antonellą i Dk. Łukaszem wypoczywają w Pieninach.
  6. Jutro o 19.00 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  7. Jutro NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI św. JANA PAWŁA II.
  8. Dziś o 10.00 spotkanie z Panami z Totus Tuus.
  9. Za tydzień KONF. CHRZCIELNA dla planujących chrzest w wakacje o godz. 10.10.
  10. Od następnej niedzieli nasza BIBILOTEKA będzie zamknięta na czas wakacji.
  11. Bardzo proszę grających na gitarach czy klawiszach oraz śpiewających o pomoc w organizacji oprawy liturgicznej podczas lipcowego urlopu P. Jacka (zapraszam do zakrystii lub P. Jacka).
  12. Zachęcam wciąż do udziału w ewangelizacyjnym wydarzeniu - JEZUS NA STADIONIE, są jeszcze wolne miejsca, a WARTO !!! Jest ono 1 lipca, w sobotę. Na plakatach są informacje.
  13. Wolontariusze wrócili z Wilna, zadowoleni i z większą wiedzą praktyczną.
  14. Zachęcam do obejrzenia zamieszczonej na stronie GALERII ZDJĘC.
  15. Dziś nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc wakacyjną dla 3 rodzin, oraz 2 osoby niepełnosprawne i kilka osób starszych.
  16. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA - trwają remonty w Domu Parafialnym i zakup ostatniej partii drewna
  17. Dom Rekolekcyjny: - Kurs Posłani (7-9.07) i REO (16-23.07) oraz Rek. o Radości w Duchu Świętym (ROR) - (23-29.07). ZAPRASZAMY !!!
  18. Przypominamy o GODNYM STROJU w kościele (nie mylić z plażą czy sportem).
  19. SŁUŻBA CZYTAŃ w k-le w NIEDZIELE (a także w TYGODNIU).

KIOSK:     TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Oremus" - na wakacje, "Miłujcie się", Książeczki O Fatimie, Jezu Ty się tym zajmij i płyty DVD i CD.

ZAPOWIEDZI:

1. Tomasz Adam SZCZEPAŃSKI - kaw. z par. tut. i Marta MACHLIŃSKA - panna z Wołomina