XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 27.06.2021

Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 16.00, 18.00. Transmisja- bit.ly/swHubertZG
W wakacje transmitować będziemy tylko Msze św. o godz. 9.00
Dziś ostatni raz Msza św. o godz. 16.00.
Od poprzedniej niedzieli nie ma już DYSPENSY od uczestnictwa we Mszy św.
KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od 18.30 -19.30.

1. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – w tygodniu o g. 18.00, a w niedziele o 17.30.
  2. Rozpoczynają się wakacje. Bardzo proszę dopilnujmy praktyk wiary swoich dzieci.
  3. Jutro (ost. pon. miesiąca)NABOŻEŃSTWO przy RELIKWICH Krwi św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
  4. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (wołamy o powołania z parafii od 17.30); I. PIĄTEK (Spowiedź rano oraz od godz. 17.00. Nie ma Mszy św. o g. 16.00) i I. SOBOTA miesiąca (o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie, Różaniec i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  5. Za tydzień o g. 11.00 S. NOELA Sercanka przeżywać będzie 25 lecie ślubów wieczystych.
  6. Za tydzień o g. 10.10 Katecheza CHRZCIELNA dla planujących chrzty w lipcu i sierpniu.
  7. Od następnego piątku ADORACJA od godz. 15.00.
  8. W lipcu Jacek ma urlop. Bardzo proszę wszystkie osoby muzykujące (nie tylko chór) o włączenie się w prowadzenie muzyczne podczas liturgii.
  9. Dziękuję obecnym na zakończeniu ROKU SZKOLNEGO. Podczas tej Mszy św. żegnaliśmy P. Dyr. Martę Blauth na stanowisku Dyrektora Szkoły.
  10. Dziękuję Rodzicom Bierzmowanej Młodzieży, za dar 2.500 na cele parafialne.
  11. Bardzo dziękuję wielu osobom za pomoc w pogrzebie p. Bogdana Dąbrowskiego (szczególnie Totus Tuus, Żywemu Różańcowi, Chórowi i Paniom z kuchni).
  12. Z serca dziękuję: M. Piotrowskiemu, B. Suska, T. Wawro, P. Zaremba, R. Chmielewskiemu i T. Skurczyńskiemu oraz P. L. Waligórze, E. Urwalskiej, Z. Król i E. Brinken.
  13. Młodzież studencka i szkół średnich kończy dziś Kurs Filip (grupka 16. osobowa i nasi młodzi ewangelizatorzy).
  14. Dziś Młodzież rozdawać będzie darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”
  15. WSPOMNIENIA: jutrośw. Ireneusz, wtorek – Ur. Apostołów Piotra i Pawła, sobota – sw. św. Tomasza Ap., za tydzieńbł. Pier Giorgio Frassatiego.
  16. W wakacje zapraszamy na Rekolekcje: Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) – 11-18.07 i Rekolekcje o radości w Duchu Świętym (RoR) – 18-24 lipca.
  17. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na wakacyjną pomoc potrzebującym.

ZAPOWIEDZI:I. Mateusz Radej - kaw. i Dominika Niezgoda - panna – oboje z par. tut.

KIOSK:TYGODNIKI, „Oremus” - na lipiec i sierpień, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się, książki o Duchu Świętym.