XV N. ZWYKŁA - 16.07.2017

1. W piątek KAMIL obchodził IMIENINY. Pamiętajmy wciąż w modlitwie.
  1. W WAKACJE:

- KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
- SPOWIEDŹ w tygodniu - 10 min. przed Mszą świętą.
- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
- W lipcu i sierpniu nie będzie NIESZPORÓW.

1. W czwartek - Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za wstaw. naszego Patrona.
  2. W czwartek 20 lipca pielgrzymka busem do Wrocławia po Relikwie bł. Czesława. Wyjazd z parkingu przed kościołem - o 5.30.
  1. W sobotę (jak każdego 22 m-ca) - NAB. do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (swoje intencje oraz róże).
  2. Za tydzień - po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów, z racji Patrona kierowców - św. Krzysztofa. Otrzymamy pamiątki i będziemy mogli wesprzeć polskich misjonarzy (akcja MIVA)
  3. Wspomnienia: we wtorek - św. Szymona z Lipnicy, czwartek - bł. Czesława, sobota - św. Marii Magdaleny.
  4. Bardzo dziękuję za pomoc przy układaniu drewna: Dąbrowskiemu, J. Draczowi, M. Piotrowskiemu oraz ks. Kamilowi. Wielkie Bóg zapłać.
  5. Dziś można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  6. Dziękuję za modlitwę za naszych po rekolekcjach. Wróciły dzieci z Oazy Dzieci Bożych, młodzi z Mikaszówki oraz małżeństwa z Oazy K-ła Domowego. Proszę o modlitwę za inne osoby, które jadą na inne turnusy, rekolekcje, kursy i pielgrzymki.
  7. Dom Rekolekcyjny: - REO (16-23.07) oraz Rek. o Radości w Duchu Świętym (RoR) - (23-29.07). ZAPRASZAMY !!!
  8. Zapraszam także do udziału w innych Kursach, rekolekcjach czy pielgrzymkach.
  9. Dziękuję za pomoc w prowadzeniu pieśni podczas urlopu naszego Organisty.

KIOSK: TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny; "Miłujcie się", oraz płyty DVD i CD.

ZAPOWIEDZI:

1. Artur Sylwester SZCZEPANEK - kaw. z par. tut. i Natalia MACIĄG - panna z Radomia

Franciszek KUNICKI - kaw. z par. tut. i Urszula Karina GŁUCHOWSKA - panna z W-wy