XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021

W WAKACJE:

KANCELARIA - czynna w poniedziałki i czwartki od ok. 18.30 -19.30.

Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 18.00. Transmisja: bit.ly/swHubertZG

W niedzielę transmitowana jest tylko Msza św. o godz.9.00;

w tygodniu – zawsze: środy i dni ważne

Każdego dnia zapraszamy na adorację o godz. 17.30 (w intencji wolności przed wirusem)

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. Bardzo proszę dopilnujmy praktyk wiary  swoich dzieci.
  3. W czwartek MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE przez naszego Patrona św. Huberta.
  4. W piątek we wspomnienie N.M.Panny z Góry Karmel, będzie możliwość odnowienia SZKAPLERZA lub przyjęcia Go. (Patron - św. Szymon Stock)
  5. Za 2 tygodnie (25.07) przyjmiemy w Relikwiach św. Marię Magdalenę (22 lipca – Święto NAWRÓCONYCH).
  6. W piątki ADORACJA od godz. 15.00 (tj. od KORONKI do Miłosierdzia Bożego).
  7. Grupa Odnowy zaprasza w każdy wtorek na spotkania modlitewne o g. 20.00 w dolnej sali Domu Parafialnego.
  8. Bardzo dziękuję za wpłaty na Tacę Inwestycyjną na konto.
  9. Bardzo dziękuję za pomoc: M. Kucharskiej, J. Callowi, R. Chmielewskiemu, M. Amerlik, F. Wolskiemu, M. J. i H. Wojciechowskim, G. Kowalskiemu i wszystkim prowadzącym śpiewny nawet w tygodniu. Wielkie Bóg zapłać.
  10. Bardzo proszę mężczyzn o pomoc w ułożeniu pociętego drewna od jutra w dowolnej porze.
  11. WSPOMNIENIA: jutro – św. Brunona z Kwerfurtru, wtorek – św. pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, środę – św. Kamila de Lellis, czwartek – św. Bonawentury, piątek – N.M.Panny z Góry Karmel, za tydzień – św. Szymona z Lipnicy.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, „Oremus” - sierpień, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się, książki o Duchu Świętym.