XVI N. ZWYKŁA - 23.07.2017

1. W WAKACJE:
    - KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
    - SPOWIEDŹ w tygodniu - 10 min. przed Mszą świętą.
    - Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
    - ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
    - W lipcu i sierpniu nie będzie NIESZPORÓW
  1. W czwartek delegacja pod przewodnictwem Czesława odebrała Relikwie bł. Czesława.
  2. Dziś - po Mszach św. poświęcenie pojazdów, z racji Patrona kierowców - św. Krzysztofa. Otrzymamy pamiątki i będziemy mogli wesprzeć polskich misjonarzy (akcja MIVA).
  3. Wspomnienia: w - św. Krystyny i św. Kingi, we wtorek - św. Jakuba Ap. i Krzysztofa, w środę - św. Joachima i Anny, piątek - św. Charbela, sobota - św. Marty.
  4. Warto wspomnieć dziś, że rok temu gościliśmy młodzież na Światowe Dni Młodych. Było to wyjątkowe wydarzenie z wyjątkowymi zaangażowaniami wielu z naszej Parafii.
  5. Dziś przy głównym wyjściu nasi wolontariusze będą rozdawać darmową gazetę - Dobre Nowiny (o wakacjach, przemówieniu Trampa, rozmowa z K. Ziemcem, aktorem z Pasji,...)
  6. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc wakacyjną: 4 rodzinom wielodzietnym, 3 osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku. Dziękuję.
  7. Dom Rekolekcyjny: -Rek. o Radości w Duchu Świętym - (23-29.07) ZAPRASZAMY !!!,  a za tydzień - Wspólnoty - Św. RODZINA.
  8. Dziękuję za pomoc w prowadzeniu pieśni podczas urlopu naszego Organisty.

KIOSK:
TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela,; "Miłujcie się", oraz płyty DVD i CD.

ZAPOWIEDZI:

II. Artur Sylwester SZCZEPANEK - kaw. z par. tut. i Natalia MACIĄG - panna z Radomia

Franciszek KUNICKI - kaw. z par. tut. i Urszula Karina GŁUCHOWSKA - panna z W-wy