XVI Niedz. Zwykła - 17.07.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      W WAKACJE:

-KANCELARIA - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie; nie ma NIESZPORÓW niedzielnych.

- piątkowe ADORACJE - od godz. 15.00 (od KORONKI do Miłosierdzia).

2.      W czwartek Msza św. z MODL. o UZDROWIENIE z naszym PATRONEM.

3.      W środę wsp. bł. Czesława, a w sobotę święto św. Brygidy - Patronki Europy.

4.      W środę Ks. Czesław cieszy się darem swoich Imienin. Życzymy mu wszelkich łask.

5.      W piątek jak każdego 22 mies. prosimy przez św. Ritę o łaski dla nas.

6.      Ofiary na Fundusz Budowy Kościoła będzie można złożyć za tydzień (przepraszam).

7.      ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY(ŚDM)- ostatnie przygotowania:

- Przypomnę -przybędzie 107 Gości (8 księży i 2 siostry i 1 kleryk) - z Estonii oraz międzynarodową grupę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu - głownie narodowości Filipińskiej i indyjskiej, a także pojedyncze osoby z Kenii, Ugandy, Pakistanu, Portugalii, Erytrei, Syrii, Ameryki i Ekwadoru

- Dziś o godz. 19.00 spotkanie z rodzinami zapraszającymi Gości,

- Po Mszy św. prosimy jeszcze raz o wsparcie finansowe po Mszy świętej (są potrzeby).

- W kruchcie są jeszcze plany wydarzeń i zaproszenie do uczestnictwa w nich (zapraszamy na każdy punkt w parafii, aszczególnie na wyjątkowy koncert Zespołu  TGD o godz. 20.00 na Rynku w Piasecznie (wstęp wolny).

- za tydzień o 11.00 - uroczysta Msza św. z Pielgrzymami SDM na zakończenie ich pobytu w naszym pięknym i gościnnym Zalesiu Górnym. Zapraszamy Wszystkich!

- Za tydzień jest odwołana Msza św. o 12.30 !!!!!!!

- W następny poniedziałek (25.07) o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie osób jadących do Krakowa na SDM.

- Kieruję wielkie podziękowanie Wolontariuszom młodym i dorosłym za sprzątnięcie terenu przy kościele i Domu Parafialnego na przyjazd Gości.

KIOSK: TYGODNIKI:Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, wakacyjny- "Mały Gość Niedzielny", "Oremus" - na sierpień, "Miłujcie się", "Różaniec", "Mój Anioł" i "Tak rodzinie".

ZAPOWIEDZI:

II. Piotr Marcin GUT - kaw. z par. tut. iJustyna Dorota SÓWIŃSKA - panna z W-wy

Przypomnienie o strojach godnych miejsca świętego (nie mylić ze sportowymi i plażowymi).