XVI NIEDZ. ZWYKŁA - 21. 07. 2019

W WAKACJE:  - Msze święte w niedziele normalnie .

-KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.

1. Jeszcze raz składamy Ks. Czesławowi, wczorajszemu Solenizantowi najlepsze życzenia.

2. Dziękuję tak dużej ilości osób, które przyjęłySZKAPLERZ, a szczególnie tym, którzy zapisali się doBRACTWA SZKAPLERZA ŚWIĘTEGO.

3. Jutro, jak każdego 22. dnia m-ca modlimy się po wieczornej Mszy św. do św. RITY, Patronki Spraw Beznadziejnych (kwiaty i intencje).

4. WSPOMNIENIA:jutro - św. Marii Magdaleny, wtorek - święto św. Brygidy (patronki Europy), środę - św. Kingi i św. Krystyny,  czwartek - św. Jakuba Ap. i Krzysztofa, piątek - św. Joachima i Anny, zatydzień - św. Charbela.

5. Za tydzień na Sumie prosimy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę.

6. Za tydzień poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa. Włączamy się w akcję MIVA, jako pomoc dla polskich misjonarzy i ofiary złożone przy poświęceniu są na ten cel.

7. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc wakacyjną dla potrzebujących dzieci czy młodzieży oraz w zwykłych potrzebach.

8. Dziś w kancelarii można wesprzećFundusz Budowy naszego Kościoła (III Niedz. M-ca).

9. Bardzo proszę o zapisywanie się na służbę Boża prze czytanie, psalm czy Modl. powszechną (nie na ostatnią chwilę). Księga jest w zakrystii.

10. Trwa rozbudowa ORGANÓW. Są nieczynne, aż do zakończenia prac. Prace postępują. przybyłą jedna wiatrownica, b.dużo piszczałek drewnianych zostało poklejonych i naprawionych i wróciły na swoje miejsce już największe piszczałki. Na nowy podest został ustawiony tzw. "kontuar". Od jutra dalej prace będą kontynuowane.

11. Dom Rekolekcyjny:od 18.00 - Rekolekcje - O RADOŚCI w Duchu Świętym (21-27.07).

KIOSK:

TYGODNIKI:Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, "Oremus"- na sierpień,nowe - "Miłujcie się". Polecam: nowe książki.

ZAPOWIEDZI:

II. Łukasz SZOT - kaw. z W-wy i Katarzyna Joanna KRZEWSKA - panna z par. tut.

I. Paweł Antoni MILEWSKI -kaw. i Magdalena Maria CHOJNACKA, panna, oboje z Piaseczna

STRÓJ GODNY - niekoniecznie wygodny (niezależnie gdzie jesteśmy).

/proboszcz