XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.07.2021

W WAKACJE: Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30, i 18.00. Transmisja - bit.ly/swHubertZG
Transmitowana jest tylko Msza św. o godz. 9.00 (w tygodniu - zawsze środy i dni ważne).
KANCELARIA  - czynna w poniedziałki i czwartki od ok. 18.30 -19.30.

1. Dziś NIESZPORY o g. 17.30.
  2. We wtorek wypadają Imieniny Ks. Czesława. Życzymy Mu obfitości Bożych łask.
  3. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach Św. Marię Magdalenę, patronkę cudu nawrócenia.
  4. Bardzo proszę dopilnujmy praktyk wiary swoich dzieci.
  5. Za tydzień po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy. Tradycyjnie ofiary złożone będą wsparciem na Dzieło Misyjne Kościoła.
  6. W czwartek NABOŻEŃSTWO do ŚW. RITYPATRONKI SPRAW BEZNAJDZIEJNYCH (przynosimy róże i intencje).
  7. W piątki ADORACJA od godz. 15.00 (tj. od KORONKI do Miłosierdzia Bożego).
  8. Bardzo dziękuję prowadzącym śpiewy w minionym tygodniu ! Bóg zapłać.
  9. Bardzo proszę od jutra o pomoc w ułożeniu pociętej nowej partii drewna.
  10. Bardzo dziękuję za pomoc w ułożeniu drewna: Ag., M. i G. Wysokińskim, M. Sadowskiemu, J. Rogowiczowi, M. Lechowiczowi, G. D. F. Kowalskim oraz R. Chmielewskiemu, T. Skurczyńskiemu i M. Wojciechowskiemu.
  11. Z serca dziękuję za inną pomoc: K. i K. Walasek, A. Troszak, U. Górskiej, G. Stolarskiej, A. Kamińskiej, A. van Sooest, E. Brinken, Z. Chmielewskiej, A. i U. Pisarek, M. Koźlakowskiej, M. Skomskiej, J. Kossakowskiej, A. Luszka, P. Zaręba, Z. Piasko, G. Kusoskiemu.
  12. Dziś w kancelarii możemy złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać.
  13. Grupa Odnowy zaprasza na spotkania modlitewne we wtorki o g. 20.00 w dolnej Sali parafialnej.
  14. Dziś rozpoczynamy REKOLEKCJE o Radości w Duchu Świętym.
  15. WSPOMNIENIA: dziśśw. Szymona z Lipnicy, wtorek – bł. Czesława, środę – św. Wawrzyńca z Brindisi, czwartek – święto św. Marii Magdaleny, piątek – św. Brygidy, sobota – św. Kingi, św. Krystyny i św. Charbela.
  16. Pamiętajmy w modlitwach o: wszystkich wypoczywających, a zwłaszcza na Rekolekcjach: w naszym Domu, na Oazie, w Mikaszówce, Kompani Jonatana, Rek. małżeńskich i przygotowujących się do Pielgrzymki.

STRÓJ – GODNY, a niekoniecznie WYGODNY. PAMIĘTAJMY !!!

KIOSKTYGODNIKI, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się, książki o Duchu Świętym.