XVII N. ZWYKŁA - 30.07.2017

1. W WAKACJE:
    - KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.
    - SPOWIEDŹ w tygodniu - 10 min. przed Mszą świętą.
    - Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30).
    - ADORACJA w piątki od KORONKI do Miłosierdzia Bożego.
    - W lipcu i sierpniu nie będzie NIESZPORÓW.
  1. Imieniny Ks. Czesława. Najserdeczniejsze życzenia składamy i podziękowania za służbę.
  2. Za tydzień - w niedzielę - Święto PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO.
  3. Właśnie teraz przeżywamy rocznice Światowych Dni Młodych (Krakowskich).
  4. Jutro kolejne NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach KRWI - św. Jana Pawła II - po wiecz. Mszy św..
  5. Sierpień jest MIESIĄCEM TRZEŹWOŚCI (racje religijne i patriotyczne). Zachęcam do wpisywania się do KSIĘGI TRZEŹWOŚCI na ołtarzu Matki Bożej.
  6. We wtorek - 1 sierpnia wspominamy Rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. wieczorna za powstańców i o owoce tego zrywu (o 17.00 dzwony i syreny dadzą znak).
  7. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (modl. o powołania), I. PIĄTEK (spowiedź od godz. 17.00) i I. SOBOTA MIES.
  8. W SOBOTĘ zapraszam na NAB. FATIMSKIE, z procesją i analizą kolejnego objawienia sierpniowego sprzed 100 lat. Zaczniemy o 20.30 - pieśnią i rozważaniami, a o 21.00 Apel Maryjny i nasza procesja pokuto-wynagradzająca.
  9. Za tydzień obowiązkowa KONF. CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST dzieci w sierpniu i później - o godz. 10.10 w sali Domu Parafialnego.
  10. Wspomnienia: w - św. Ignacego Loyoli , we wtorek - św. Alfonsa Liguoriego, w środę - bł. Augusta Czartoryskiego, w piątek - św. Jana Marię Vianneya.
  11. W tym tygodniu wyruszają pielgrzymki z Warszawy (także z Piaseczna). Zachęcam, tych, którzy mogą.
  12. Dziś nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc wakacyjną: 4 rodzinom wielodzietnym, 3 osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku. Dziękuję.
  13. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA : opłacona ostatnia transza zakupionego drewna, kończymy remont 4 łazienek w Domu Parafialnym ( z nową ins. elektr, hydrauliczną i całym wyposażeniem), wymiana oświetlenia na ledowe w domu, i inne bieżące
  14. Dom Rekolekcyjny: - Rek. Wspólnoty - Św. RODZINA.
  15. Dziękuję za pomoc w prowadzeniu pieśni podczas urlopu naszego Organisty.

KIOSK: TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy: "Miłujcie się", oraz płyty DVD i CD, KUBKI specjalne o radości.

ZAPOWIEDZI:
I. Adrian Tomasz KUCHARSKI - kaw. z Babic St. i Karolina Aleksandra KOSTRZYŃSKA - panna z par. tut.
Wojciech PRZYŁUCKI - kaw. z par. tut. i Renata ROSTKOWSKA - panna z W-wy