XVII Niedz. Zwykła - 24.07.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      W  WAKACJE:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie; nie ma NIESZPORÓW niedzielnych.

- piątkowe ADORACJE - od godz. 15.00 (od KORONKI do Miłosierdzia).

2.      Dziś wyjątkowo nie ma Mszy św. o 12.30 !!!

3.      Dziś wsp. św. Kingi, jutro święto św. Jakuba i Krzysztofa, we wtorek wsp. św. Joachima i Anny, w czwartek św. Charbela, a w piątek - św. Marty.

4.      Jutro wieczorem Nab. przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II. (omadlajmy ŚDM).

5.      Za tydzień nasz Caritas będzie kwestował na pomoc wakacyjną dla naszych 8 rodzin wielodzietnych  i 2 młodym osobom niepełnosprawnym.

6.      Poświęcenie pojazdów za tydzień po mszach św., a ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc misjonarzom polskim.

7.      Dziś można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.

KIOSK: TYGODNIKI:Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Oremus" - na wrzesień, "Miłujcie się", "Tak rodzinie", Adhortacia -"Amoris Letitia" i filmy.

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY(ŚDM) :

- Cieszymy się darem ugoszczenia arcywyjątkowej Grupy 107 Gości (8 księży i 2 siostry i 1 kleryk) - z Estonii oraz międzynarodową grupę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu - głownie narodowości Filipińskiej i indyjskiej, a także pojedyncze osoby z Kenii, Ugandy, Pakistanu, Portugalii, Erytrei, Syrii, Ameryki i Ekwadoru.

- Bóg Zapłać za wszystko !!! Bardzo dziękuję:

Ø  naszym absolutnie wyjątkowym WOLONTARIUSZOM,

Ø  RODZINOM przyjmującym Gości,

Ø  bardzo licznym FUNDATOROM posiłków,

Ø  GMINIE za pomoc "stołówkową",

Ø  STAROSTWU za pomoc w przewozach,

Ø  SOŁECTWU za flagi powitania w naszym Zalesiu.

- Zapraszamy dziś na godz. 16.00 na całe popołudnie "na wesoło i tanecznie". Przyjdźcie wszyscy na wspólną radość spotkania z młodymi świata.

- Mamy jeszcze wolne 2 pakiety do Krakowa. Chetni proszeni sa o kontakt.

- Dziś szczególnie zapraszamy na wyjątkowykoncert Zespołu  TGD o godz. 20.00  w Piasecznie (wstęp wolny).

- Jutro o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie osób jadących do Krakowa na ŚDM.