XXIX Niedz. Zwykła - 16.10.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      ROK MIŁOSIERDZIA - POZOSTAJE jeszcze TYLKO MIESIĄC !!!

2.      Informuję z największa radością, że ze 2 tygodnie sam Ks. Kustosz katedry Gnieźnieńskiej - Ks. Jan Kasprowicz wprowadzi Relikwie św. WOJCIECHA Biskupa i Męczennika, Pierwszego Patrona Polski.

3.      Dziś RÓŻANIEC o godz. 17.15.W tygodniu o 18.00. Dzieci - wtorki i piątki o 16.00.

4.      Wszystkim oddanym EUKACJI dzieci i młodzieży składamy pełne szacunku życzenia na drogę ich służy prawdzie i człowiekowi, dziękując za podejmowany trud.

5.      Nasza Szkoła świętowała nadto 50. lecie pracy P. Barbary Byszko.

6.      W czwartek - Msza św. z Modlitwą o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. HUBERTA.

7.      W sobotę - 22 b.m. - wypada wspomnienie św. JANA PAWŁA II - Patrona Młodych i Małżeństw,a zarazem dzień Modlitw do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych.

8.      W tym tygodniu: we wtorek - święto św. Łukasza i wspomnienie - w środę - bł. ks. J. Popiełuszki, czwartek - św. Jana Kantego.

9.      Za tydzień spotkanie Panów z "Totus Tuus" o godz. 10.10.

10.    Za tydzień Suma - Mszą łacińską i zaległe imieniny Ks. Kamila.

11.    Dziękuję za ofiary złożone w DZIEŃ PAPIESKI. Złożyliśmy - 3370 PLN.

12.    Dziś w kancelarii możnazłożyć ofiarę na Fundusz Budowy naszego Kościoła.

13.    Dziś tzw. liczenie wiernych (dominicantes i comunicantes).

14.    Kartki z intencjami na WYPOMINKI znajdują się pod chórem oraz przy wyjściu.

15.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs o Wychowaniu, a za 3 tyg. - REK. o Szczęściu małżeńskim, za mies.- K. Przedmałżeński.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Mały Gość Niedzielny" i "Miłujcie się", "Oremus", filmy. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!

Dziś przypominamy czym jest OAZA i zapraszamy nowych do włączenia się w nią.