XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.10.2021

Żyjmy ODDANIEM swego życia MARYI jak uczył nas życiem Jan Paweł II!!!

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG)

1. Dziś NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE o 17.30. W tygodniu o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy we wtorek i piątek o godz. 16.00. Są pomoce.
  2. Za tydzień Niedziela MISYJNA i Taca na MISJE ŚWIĘTE.
  3. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. ELŻBIETĘ Węgierską.
  4. Dziękuję za Dar na Fundację – Dzieło Nowego Tysiąclecia w kwocie 4 tys. zł.
  5. Dziękuję obecnym tak bardzo licznie na Wieczorze Poetyckim tydzień temu. Dziękuję szczególnie P. Małgorzacie Królikowskiej, Ks. dr Andrzejowi Tańcula, ks. Karolowi Aleksandrowiczowi, Gminie, a najbardziej ks. Marcinowi Uhlikowi.
  6. Dziś pierwszy z serii „Wiara i nauka” - wykład Ks. Marcina o ewolucji człowieka (następny za tydzień - 24.X. i 21.XI. od 10.10 – 10.50).
  7. Codziennie o g. 15.00 kobiety z Domanki zapraszają na Różaniec przy Figurce Maryi.
  8. Zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI. Panie proszą o zwrot wypożyczonych książek.
  9. Jutro Spotkanie Odp. Grup Młodzieżowych o 19.30.
  10. W czwartek MSZA ŚW. O UZDROWIENIE za przyczyną św. HUBERTA.
  11. W piątek , jak każdego 22.miesiąca NABOZEŃSTWO do św. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (róże i intencje).
  12. W sobotę na g. 16.00 zapraszamy małżeństwa na kolejne spotkanie z serii Odnowić swoje małżeństwo. Temat – Granice w relacjach małżeńskich. Bardzo zapraszamy wszystkich.
  13. W sobotę – przybyło nam 4 Lektorów promowanych przez Ks. Biskupa.
  14. Za tydzień SKAUCI Europy podejmą oprawę Mszy św. o g.11.00, a po Mszy św. będzie spotkanie dla zainteresowanych w 2 grupach wiekowych: VI-VIII Sz.P. i I – II Sz. Śred..
  15. Na ławkach leżą karty na WYPOMINKI do wypisania (roczne czy jednorazowe).
  16. Do ufundowania są: ornaty: zielony, czerwony i niebieski ze św. Hubertem, figury: Serca Jezusowego, św. Michała Archanioła, św. Rodziny i św. Huberta (lub św. Józefa).
  17. Przed nami ODPUST (7.XI).Dziękuję za grabienie liści: J. Tokarskiemu i rodz. Woźniak. Proszę o jeszcze.
  18. Pomagali: G. Kusoski, Rodz. Folwarskich, A i P. Fryszczyn, B. Sapierzyńska, M. i M. Koźlakowscy, L. Mieloch, E. Kawęcka, A. Poruszek, R. Chmielewski, T. Kozłowska, I. Wawro. B. dziękuję.
  19. WSPOMNIENIA: jutro – św. Łukasz , wtorekśw. małż. Ludwik i Maria Zelia Martin, św. Paweł od Krzyża i bł. Jerzy Popiełuszko, środa – św. Jan Kanty, piątek – św. Jan Paweł II , sobota – św. Kapistran, za tydzień – św. Antoni Maria Claret.
  20. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs – „Gdybyśmy zaczynali od nowa” i później „Kurs Przedmałżeński” (12-14.11).

KIOSK: TYGODNIKI, Oremus i nowe książki, np. o O. Kolbe, ale i inne i obrazy. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem.