XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.09.2020

ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Same MISJE, będą w terminie 4-11.10. br.!!! (wołamy od tej niedzieli szczególnie do Ducha Świętego i naszego Patrona).

Do naszych MISJI zaledwie 2 tygodnie. Bardzo proszę o modlitwę, nawet post (kto może) w tej intencji, a także o podjęcie rozmów duchowych w rodzinach. Każdy otrzyma zaproszenie i program Misji Świętych, aby wiedzieć co i kiedy będzie się działo. LICZĘ NA ZAANGAŻOWANIE i twórcze pomysły, a także zaproszenie rodziny na właściwe punkty naszych MISJI. MISJE TRWAĆ BĘDĄ – 8 dni. Proszę o codzienną modlitwę zwłaszcza za mieszkańców swojej ulicyzaadoptuj duchowo swoją ulice i dzielnicę.

ADORACJA: od 17.30-18.00 - dla wynagrodzenia i uproszenia łask Misji świętych.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Dziś przyjmujemy w Relikwiach – św. IRENEUSZA z Lyonu (ur.ok.130-zm.202 r).
  3. Dziś - Spotkanie KOMUNIJNE (Dzieci w k-le, Rodzice w salce) o 10.05. To spotkanie jest równoznaczne z zapisaniem dziecka na przygotowanie. Dzieci udają się do swoich parafii.
  4. Dziś pierwsze spotkanie grupy młodzieżowej „Zostaw Ślad” po wieczornej Mszy św. w 2 grupach: kl. 7 i 8 oraz liceum i studenci.
  5. Jutro o 19.30 - Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych przed Misjami.
  6. We wtorek NABOŻEŃSTWO do Św. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (róże i intencje).
  7. Za tydzień o g. 10.10 spotkanie mężczyzn z TOTUS TUUS.
  8. W sobotę Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają mężczyzn na tzw. Oblężenie Jasnej Góry od 17.00-21.00. (szczegóły na plakacie).
  9. Tydzień temu rozpoczął się Kurs do Bierzmowania młodzieży kl. I. i starszej Szkół Średnich. Dziękuję Rodzicom. Za tydzień o 16.00 pierwsze spotkanie, a o 18.00 wraz z rodzicami Msza św. inauguracyjna.
  10. Zbiórki formacyjne ministrantów odbywają się w soboty o g. 9.30, a kandydatów w niedziele o g 10.15. Dziękuję Rodzicom, za troskę i przybycie tydzień temu.
  11. Dziś czynna jest nasza BIBLIOTEKA.
  12. WSPOMNIENIA: poniedziałek – święto św. Mateusza, wtorek – św. Rity, środa – św. O. Pio, piątek - bł. Władysława z Gielniowa, sobota – św. Kosmy i Damiana.
  13. Dziękuję za pomoc w ułożeniu pociętego drewna: M. Sadowskiemu i M. Amerlik.
  14. DOM REKOLEKCYJNY: 25-27.09. – Kurs o Dialogu; 9-11.10. – Kurs o szczęściu małżeńskim; 16-18.10. - Kurs „Gdybyśmy od nowa zaczynali nasze małżeństwo”.

Uruchomiony został facebook parafialny: https://www.facebook.com/Parafia-%C5%9Aw-Huberta-w-Zalesiu-G%C3%B3rnym-1538523439803927

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (paźdz.), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko.

ORGANY: Dziękuję za słowa uznania za rozbudowę i za datki na zakończenie tego dzieła.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy.