XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.10.2020

Żyjmy ODDANIEM swego życia MARYI jak uczył nas życiem Jan Paweł II!!!

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG).

1. Dziś NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE o 17.30. W tygodniu o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy we wtorek i piątek o godz. 16.00. Są pomoce.
  2. Dziś DZIEŃ PAPIESKINie lękajcie się”. Jest to wielki dzień wdzięczności i dumy za łaski Boże dane naszemu Narodowi w osobie Karola Wojtyły i Jego Rodziców.
  3. Dziś z tej racji zbierane są ofiary do puszek na tzw. żywy pomnik Jana Pawła II.
  4. Wieczorem zapraszamy na bardzo wyjątkowy Wieczór Poetycki z ok. 200-lecia urodzin C. K. Norwida. Wieczór uświetni P. Małgorzata Królikowska (poezja) i Ks. dr Andrzej Tańcula (organy) i specjalna sceneria oświetleniowa.
  5. Jak zwykle Młodzież z Zostaw Ślad rozprowadza KREMÓWKI (ofiary na ich działalność).
  6. Zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI. Wiele książek z przemówieniami Jana Pawła II.
  7. Dziś Spotkanie KOMUNIJNE o 10.05 (dzieci i Rodziców). Spotkania są obowiązkowe.
  8. We wtorek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o g. 20.00.
  9. W czwartek po wieczornej Mszy św. ok. 19.00 Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają mężczyzn na spotkanie - nt. Męskiej wspólnoty i wzajemnej modlitwie braterskiej.
  10. W najbliższą sobotę o 11.00 - 4 Chłopców otrzyma tzw. Promocję Lektorską w Wilanowie.
  11. Za tydzień zapraszamy na pierwszy z całej serii „Wiara i nauka” - wykład Ks. Marcina o ewolucji człowieka (niedziele – 17.X. i 24.X. oraz 21.XI. od 10.10 – 10.50).
  12. Na ostatnich ławkach wyłożone są karty na WYPOMINKI do wypisania w domu i przyniesienia za tydzień (jednorazowe czy roczne).
  13. Grupa młodych Zostaw Ślad w piątek wyjeżdża na weekend formacyjny. Omadlajmy Ich.
  14. OAZA dziękuje za modlitwę na czas wyjazdu formacyjnego i zaprasza na Różaniec w piątek -18.00.
  15. Przed nami ODPUST (7.XI).Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści w dowolnym czasie.
  16. Bardzo dziękuję: Totus Tuus, P. i L. Gwardys, F. Callowi, R. Chmielewskiemu, Piekarni Zalesie, M. Piotrowskiemu, B. Kowalczyk, E. Brinken, K. Kultys, A. Olszak, M. Kowalskiej, M. Woźniak, K. Gągała, Z. Lubryczyńskiej, W. Skalskiemu, A. Pisarek, M. Sadowskiemu, A. Kamińskiej, K. i K. Milanowskim, J. Kultysowi, J. Oniśkowi, M. i E. Pałczyńskim, K. Trojanowskiej i M. Chmielewskiej.
  17. WSPOMNIENIA: jutro – św. Jana XXIII PP, wtorekbł. Jana Beyzyma, środa – bł. Honorata Koźmińskiego, czwartekśw. Małgorzaty Marii Alacoque, piątek – św. Teresy z Avila, sobota – św. Jadwigi Śląskiej.
  18. Dom Rekolekcyjny: Kurs - Gdybyśmy zaczynali od nowa (22-24.10) i później Kurs Przedmałżeński (12-14.11).

KIOSK: TYGODNIKI, Oremus i nowe książki o O. Kolbe i obrazy. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem.