XXX Niedz. Zwykła - 23.10.2016

1.      ROK MIŁOSIERDZIA (i CHRZTU) - POZOSTAJE - TYLKO - MIESIĄC !!!

2.      Co uczyniłem by przygotować się do INTRONIZACJI Chrystusa? (w lutym zaczniemy specjalną edycję REO - dla pogłębienia wiary i życia jej pięknem).

3.      Informuję z największa radością, że za tydzień sam Ks. Kustosz katedry Gnieźnieńskiej - Ks. Jan Kasprowicz wprowadzi Relikwie św. WOJCIECHA Biskupa i Męczennika, Pierwszego Patrona Polski.

4.      Dziś RÓŻANIEC o godz. 17.15.Bardzo zapraszamy na NAB. RÓŻAŃCOWE.

5.      Dziś Suma - Mszą łacińską i zaległe imieniny Ks. Kamila.

6.      Dziś spotkanie naszych Wolontariuszy po wieczornej Mszy św. Bardzo zapraszamy wszystkich młodych pogłębieniem Spotkaniem Krakowskim SDM.

7.      Odpowiadając na zaproszenie biskupów do udziału w intronizacji Chrystusa - organizujemy dla młodzieży wyjazd 19.11 (sobota) pielgrzymkę do Łagiewnik na tą Uroczystość i nie tylko.Bardzo zapraszamy wszystkich młodych !!!

8.      Dziś spotkanie Panów z "Totus Tuus" o godz. 10.10.

9.      Dziś po Mszy św. o godz.11.00 zapraszamy chętnych a zainteresowanych OAZĄ.

10.    Za tydzień Ur. Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Dziękuję wszystkim zatroskanym o naszą świątynięi od stronyduchowej i materialnej. W niedziele na Sumie oraz w środy modlimy się za nich. Zapraszam nadal mężczyzn do służby przy ołtarzu (nie wstydźcie się) !!! Rok Chrztu !!!

11.    Nasi Ministranci grając w turnieju zdobyli: młodsi - 1, a starsi 3 miejsce.

12.    W tym tygodniu- w piątek - św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

13.    Kartki na WYPOMINKI znajdują się pod chórem oraz przy wyjściu.

14.    Zapraszam do grabienia liści, aby przygotować się na ODPUST.

15.    Uwaga - z soboty na niedzielę jest zmiana czasu.

16.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - REK. o Szczęściu małżeńskim, za 3 tyg.- K. Przedmałżeński, a za miesiąc - Kurs Tobiasz i Sara.

17.       Dziękuję za ofiary złożone na MISJE ŚWIĘTE.

18.       Za tydzień (ostat. niedz. mies.) nasza CARITAS kwestuje dla naszych potrzebujących.

19.       CMENTARZ- b. proszę o porządki przy grobach (b proszę samowolnie nie stawić ławek przy grobach. Wszystko winno być uzgodnione z zarządem Cmentarza.

KIOSK:

TYGODNIKI:Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela i "Miłujcie się", "Oremus", filmy. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!