XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.10.2021

Żyjmy ODDANIEM swego życia MARYI jak uczy nas różaniec

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG)

1. NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE dziś o 17.30, a w tygodniu o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy we wtorek i piątek o godz. 16.00. To ostatni tydzień.
  2. Dziś Niedziela MISYJNA i TACA na MISJE ŚWIĘTE.
  3. Dziś witamy w Relikwiach św. ELŻBIETĘ Węgierską, Patronkę naszych SS. Elżbietanek.
  4. Dziś SKAUCI Europy podejmą oprawę Mszy św. o g.11.00, a po Mszy św. będzie spotkanie dla zainteresowanych w 2 grupach wiekowych: VI-VIII Szkoły Podstawowej i I – II Szkoły Średniej.
  5. Dziś II-gi wykład ks. Marcina z serii „Wiara i nauka”- o ewolucji (ostatni 21.XI).
  6. Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła (konsekracja - 5.08.1990 r.). Okażmy wdzięczność za dom modlitwy i wszystkich budujących nasz kościół.
  7. Za tydzień w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy zwłaszcza Rodziny z dziećmi na tzw. WIECZÓR WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH po wieczornej Mszy świętej. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na Cmentarzu o godz. 13.00.
  8. Jutro Nabożeństwo przy Relikwiach KRWI św. JANA PAWŁA II po wieczornej Mszy św..
  9. Jutro Spotkanie RADY PARAFIALNEJ o 19.30.
  10. Od piątku zaczniemy NOWENNĘ przed Odpustem do naszego Patrona św. Huberta.
  11. Informuję, że I. KOMUNIA ŚW. będzie – 22 maja 2022 r.
  12. Zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI. Dziękuję za zwrot wypożyczonych dawno książek.
  13. Dziękuję obecnym wczoraj małżeństwom na spotkaniu: Jak odnowić swoje małżeństwo. Bardzo dziękuję za prowadzenie D. i P. Pangowskim i Zespołowi małżeństw.
  14. Na ławkach leżą karty na WYPOMINKI do wypisania (roczne czy jednorazowe).
  15. Do ufundowania są: figury: Serca Jezusowego, św. Michała Archanioła, św. Rodziny i św. Huberta. Dziękuję za ufundowanie ornatów ze św. Hubertem - Rafałowi Gwara.
  16. Przed nami ODPUST (7.XI). Dziękuję za grabienie liści: J. Tokarskiemu i T. Raczek oraz Grupie Odnowy, Mężczyznom św. Józefa i Oazie. Proszę jeszcze o pomoc.
  17. Pomagali: R. Gwara, Al. Kamińska, Z. Lubryczyńska, K. Trojanowskiej, T. Wawro, M. Amerlik, D. Pastuszak, M. Koźlakowski, L. Mieloch, Rodz. Bartosiewicz, R. Chmielewski, I. Wawro, M. Chmielewskiej i R. Stikute, J. Wrona i G. Stolarska. B. dziękuję.
  18. WSPOMNIENIA: dziś – św. Antoniego Clareta, czwartek – św. św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.
  19. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować, aby pomóc naszym potrzebującym.
  20. Za tydzień zmiana czasu, proszę być uważnym. Śpimy dłużej.
  21. Dom Rekolekcyjny: „Kurs Przedmałżeński” (12-14.11) i „Kurs Filip” dla małżeństw (26-28.11) oraz Kurs „W Szkole Maryi” (10-12.12).

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na XI i XII), nowe „Miłujcie się” i nowe książki i obrazy. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem.