XXXI Niedz. Zwykła - 30.10.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziękujemy Ks. Kustoszowi katedry Gnieźnieńskiej - Ks. Janowi Kasprowiczowi za wprowadzenie Relikwie św. WOJCIECHA, Głownego Patrona Polski.

2.      ROK MIŁOSIERDZIA (i CHRZTU) - POZOSTAJE - TYLKO - MIESIĄC !!!

3.      Co uczyniłem by przygotować się do INTRONIZACJI Chrystusa? (w lutym zaczniemy specjalną edycję REO - dla pogłębienia wiary i życia jej pięknem).

4.      Proszę o POST w intencji INTRONIZACJI Jezusa w Polsce i rodzinach.

5.      Dziś RÓŻANIEC o godz. 17.15.Bardzo zapraszamy na NAB. RÓŻAŃCOWE.

6.      Dziś Rocznica POŚWIĘCENIA naszego Kościoła (konsekracja - 5.08.1990 r.).  Dziękuję Tym, którzy bardzo troszczą się o piękno naszej Świątyni i otoczenia - w tym roku: Darczyńcom: ŚDM, FBK-ła, tac inwestycyjnych, relikwiarzy, ornatów, troskę o kwiaty na zewnątrz,: Dziękuję: adorującym Jezusa, pomagającym sprzątać, czytającym czytania i śpiewającym psalmy, .......

7.      Pojutrze - Ur. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH -patrzymy w NIEBO przez żyjących Tam Świętych  - Wszystkich zbawionych. MSZE ŚW. w k-le:9.00, 11.00 i 18.00. SUMA na CMENTARZU o godz. 13.00 z wypominkami jednorazowymi.

8.      ZADUSZKI w środę - Msze św. o godz. 7.15 oraz 9.00 i 18.00 z modl. jednorazowymi. Przy wyjściach leżą kartki do wpisania zmarłych na WYPOMINKI.

9.      Zapraszam na "Wieczór WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (zalesiańskich)" jutro (wigilia) o godz. 19.00, połączony z NAB. do  ŚW. JANA  PAWŁA  II.

10.    ODPUST-za tydzień 6 listopada. Główne uroczystości na SUMIE (będą chlebki św. Huberta i biskup Hubert. Zapraszam szczególnie na SUMĘ wszystkich, abyśmy wraz z zaproszonymi Księżmi z dekanatu mogli świętować dar naszego Patrona.

11.    W tym tygodniu nadto: I CZWARTEKI PIĄTEK (spowiedź, Msza o 16.00 i CHORZY)iI SOBOTA MIES. (o 17.00 Konferencja i Nab. Różańcowe).

12.    Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści po Wszystkich Świętych (na Odpust).

13.    Organizujemy wyjazd MŁODZIEŻY do Łagiewnik na intronizację Chrystusa - wyjazd 19.11 (sobota).Lista jest z zakrystii. Zapraszamy naszą młodzież !!!

14.    W tym tygodniu- w piątek - św. Karola Boromeusza.

15.    W Domu Rekolekcyjnym: za 2 tyg. - Rekolekcje o Szczęściu małżeńskim, za 3 tyg.- Kurs Przedmałżeński, a za miesiąc - Kurs Tobiasz i Sara.

16.    Dziś nasza CARITAS kwestuje dla naszych potrzebujących.

17.    Za tydzień - TACA INWESTYCYJNA (na dokupione drewno na zimę).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy i "Miłujcie się", "Oremus", filmy. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!