XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.10.2022

1. Jutro ostatnie Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 17.30. Zapraszamy.
  2. Rozpoczęliśmy w piątek - NOWENNE do św. Huberta, przygotowując się do ODPUSTU.
  3. We wtorek Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. O godz. 13.00 Msza św. na Cmentarzu (po Mszy św. modlimy się wypominkami jednorazowymi). W kościele Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
  4. 2-giego listopada właściwy dzień modlitw za zmarłych będących w stanie czyśćca. Dodatkowe Msze święte z modlitwami WYPOMINKOWYMI o g. 9.00 i 18.00.
  5. Przygotowujemy się do Uroczystości Odpustowej 6 listopada. Tym razem Sumie ODPUSTOWEJ przewodniczyć będzie ks. Pustelnik – ks. dr Michał Dłutowski.
  6. Obudźmy w sobie świadomość roli Patrona Parafii i Jego ogromnej roli w drodze do Chrystusa oraz Kościoła. Pomyślmy, jak możemy się zaangażować w kształt i formę Odpustu.
  7. Spotkanie Bielanek i tzw. Sypaczek odbędzie się 3.11. o 16.30 (czwartek).
  8. Dziś na Sumie przyjętych zostało 3 Mężczyzn w poczet służby „TOTUS TUUS”.
  9. Dziś po wieczornej Mszy św. Koncert Maryjny Scholi Młodzieżowej - „Ave Maria”. Zapraszamy.
  10. Dziś - Święto Poświęcenia naszego Kościoła.
  11. Dziś na Sumie modlić się będziemy za Ojczyznę.
  12. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych potrzebujących i ubogich.
  13. Jutro – w Wigilię Wszystkich Świętych – zapraszamy na Wieczór i Bal Wszystkich Świętych.
  14. W czwartek o 19.00 Spotkanie Odpowiedzialnych ODNOWY.
  15. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK (prosimy od 17.00 w Adoracji - o POWOŁANIA); I. PIĄTEK (zadośćczynimy Spowiedzią i Komunią św.. SPOWIEDŹ rano oraz od g. 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00) i I. SOBOTA (NAB. FATIMSKIE o g. 17.00 z Różańcem i MSZA ŚW. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  16. Za tydzień o 10.05 - KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących Chrzty w listopadzie.
  17. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: nowe okiennice w oknach starego kościoła, remont generalny z dodana łazienką oraz konieczne remonty i opłaty.
  18. Dziękuję: T. Skurczyńskiemu, I. i K. Wawro, P. Fryszczynowi i J. Kultysowi, Z. Piasko, G. Stolarskiej, M. Zalewskiej, I. Stikute, B. Kowalczyk i P. i P. Pangowskim oraz G. Kusoskiemu.
  19. WSPOMNIENIA: środa – bł. Pio od św. Alojzego, czwartek – św. Marcina, piątek – św. Karola Boromeusza.
  20. DOM REKOLEKCYJNYKurs Przedmałżeński (18-20.11) i Kurs Filip dla małżeństw (25-27.11).
  21. Bardzo prosimy o uporządkowanie grobów i miejsc wokół grobów.
  22. Przypominam że zgodnie z prawem polskim groby po 20 latach wymagają przedłużenia opłaty.
  23. Sprzątanie na ODPUST (6.11.) – proszę o pomoc szczególnie 4. i 5. 11.
  24. WYPOMINKI można już składać w zakrystii (jednorazowe czy roczne).

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”, mądre książki i kalendarze.

Nadal polecamy modlitwie naszą 200 osobową grupę rekolekcyjną - Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).