XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 31.10.2021

Żyjmy ODDANIEM swego życia MARYI jak uczy nas Różaniec

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)    (bit.ly/swHubertZG).

1. Dziś ostatnie RÓŻAŃCOWE o 17.30.
  2. Dziś - Rocznica Poświęcenia naszego Kościoła (konsekracja - 5.08.1990 r.). Okażmy wdzięczność za dom modlitwy i wszystkich budujących nasz kościół.
  3. Dziś po wieczornej Mszy św. (Wigilia Wszystkich Świętych) zapraszamy Rodziny z dziećmi na tzw. WIECZÓR WSZYSTKICH ŚWIETYCH.
  4. Od 1-8. XI. można ofiarować każdego dnia Odpust Zupełny za jedną osobę zmarłą.
  5. Za tydzień – ODPUST PARAFIALNY (liturgicznie 3.XI). SUMIE ODPUSTOWEJ będzie przewodniczył znany nam ks. Kamil KIEŁPIKOWSKI. Trwa NOWENNA.
  6. Jutro - Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - patrzymy w NIEBO przez żyjących Tam Świętych - Wszystkich zbawionych. MSZE ŚW. w kościele: 9.00, 11.00 i 18.00. SUMA na CMENTARZU o godz. 13.00 z wypominkami jednorazowymi.
  7. ZADUSZKI we wtorek - Msze św. o godz. 7.15, 9.00 i 18.00 z modlitwami jednorazowymi.
  8. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (o 17.00 Adoracja o powołania i Msza św. o powołania z naszej Parafii); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od 15.30. O 16.00 -dodatkowa Msza św.); I. SOBOTA (o 17.00 – Nabożeństwo Fatimskie i o 18.00 Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  9. W sobotę Młodzieżowa Grupa Ewangelizacyjna ma swoje spotkanie formacyjne.
  10. Dziś młodzież rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną – Dobre Nowiny.
  11. DZIECI – w piątek zakończyły Różaniec.
  12. Za tydzień Katecheza Chrzcielna dla planujących CHRZTY w listopadzie i w Święta.
  13. Za tydzień zostanie powołana nowa RADA PARAFIALNA.
  14. Do ufundowania zostały figury: Serca Jezusowego, św. Michała Archanioła.
  15. Pomagali: J. Tokarski, J. Dmochowska, G. Kusoski, I. Wawro, J. Chromiec, Z. Król, T. Wawro, J. Jędryszek, I. Stikute, M. Zalewska, G. Stolarska, A. Troszak, R. Cendrowski, T. Skurczyński, G. Kowalski, M. Wojciechowski, T. Wawro, D. Pastuszak, A. Pisarek. B. dziękuję.
  16. Wspomnienia: – bł. Pio Campidelli, środa – św. Marcin, czw. – św. Karol Boromeusz.
  17. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować, na pomoc naszym potrzebującym.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: wykonano: uszczelnienie dachu, wykonano 4 cokoły pod nowe figury, prace nad nowym oświetleniem wejścia do kościoła.
  19. Dom Rekolekcyjny: „Kurs Przedmałżeński” (12-14.11) i „Kurs Filip” dla małżeństw (26-28.11) oraz Kurs „W Szkole Maryi” (10-12.12).

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na XI i XII), nowe „Miłujcie się” i nowe książki i obrazy. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem. Są także Znicze z Caritasu.