XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.11.2017

1. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach - św. JANA z DUKLI - pustelnika, zakonnika, kaznodzieję i apostoła Lwowa i południa Polski.
  2. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE rodziców i dzieci.
  3. We wtorek Odnowa zaprasza na kolejny WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 20.00.
  4. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za wstaw. św. HUBERTA.
  5. Po ostatnim Kongresie Trzeźwości zainicjowano akcję "ambasador trzeźwości" i za tydzień o godz. 16.00 organizujemy Konferencję u nas nt. trzeźwości i tzw. ambasadora trzeźwości. Już dziś zapraszam. Przypominam przy okazji, że w każdą środę odbywają się spotkania, tzw. mitingi AA.
  6. Wspomnienia: w pon. - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w czwartek - Najśw. Maryi Panny Ostrobramskiej, w pt. - św. Elżbiety Węgierskiej i w sobotę - bł. Karoliny Kózkówny
  7. W kończącym się ROKU SPOWIEDZI zapraszam na KORONKĘ w piątki o godz. 15.00. Wydobywać będziemy fragmenty o spowiedzi z Dzienniczka św. Faustyny.
  8. Dziękuję pocztom sztandarowym: Przyj. Z. G., Harcerzy i Totus Tuus, oraz chórowi, szafarzom, scholi młodz., ministrantom i lektorom, bielankom, Żywemu Różańcowi i Radzie Paraf.. Dziękuję za grabienie liści: Grupie Talitha Kum, Ministrantom, Wolontariuszom i Harcerzom i harcerkom, oraz szczególnie: M. Amerlik, R. Chmielewskiemu, P. Fryszczyn, M. Grzyb i wielu Kobietom pomagającym Siostrze w kościele a także w kuchni. Dziękuję tym, którzy przybyli na SUMĘ z racji ODPUSTU. Dziękuję nadto harcerzom wędrownikom za pomoc przy organizacji ruchu przy Cmentarzu.
  9. ROK SPOWIEDZI: jak często się spowiadasz, jakie są owoce tego sakramentu, jak często powinieneś....
  10. Grupa Zostaw Ślad rozdaje dziś darmową gazetę ewangelizacyjną " Dobre Nowiny".
  11. Dziś o g. 19.00 spotkanie grupy Zostaw Ślad, a także zbiórka pieluch i art. hig. dla dzieci (przez cały tydzień w kruchcie kosz dla spóźnionych).
  12. W DOMU REKOLEKCYJNYM: od piątku - Kurs PRZEDMAŁŻEŃSKI (17-19.11), za 2 tyg. Kurs Filip dla młodych (24-26.11), a za miesiąc - Kurs MARYJA (8-10.12).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, nowe kalendarze na 2018 r., " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY.