BOŻE NARODZENIE 2021

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)  (bit.ly/swHubertZG)

1. Dziś Uroczystość BOŻEGO NARODZENIA. Jutro II. Dzień Świąt – Święto ŚWIĘTEJ RODZINY (tradycyjnie - TACA na KUL (Katolicki Uniwersytet Lubelski).
  2. Jutro w Święto Świetej Rodziny na SUMIE - ODNOWIENIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA zgłoszonych Małżeństw. (Dziś jeszcze można dołączyć).
  3. Bardzo dziękuję wielu Rodzinom i Dzieciom za gorliwość w RORATACH.(Dzieci nawiedził św. Mikołaj).
  4. Od dziś zaczynamy OKTAWĘ Bożego Narodzenia (do 1.01.2022).
  5. W poniedziałek Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
  6. W sobotę NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to I. Sobota Miesiąca – więc zapraszam na godz. 17.00 na Nabożeństwo Fatimskie wszystkich czcicieli Maryi.
  7. Msze św.: o północy oraz jak w każdą niedzielę (nie robimy fajerwerków).
  8. W piątek – w ostatni dzień Starego Roku o 17.30 Nabożeństwo Przebłagalno-Dziękczynne za Stary Rok i Msza św. o łaski na Nowy Rok – Anno Domini 2022.
  9. WSPOMNIENIA: poniedziałek – święto św. Jana Apostoła, wtorekświęto Świętych Młodzianków, środa – św. Tomasza Becketa, piątekśw. Sylwestra i św. Katarzyny Laborue.
  10. KANCELARIA czynna tylko w poniedziałek i czwartek wg grafiku.
  11. Bardzo dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich Zalesianki za piękny Koncert tydzień temu.
  12. Bardzo dziękuję za pomoc w kościele: Skład Budowlany w Jazgarzewie, J. Kultys, P. Fryszczyn, A. Kulita, T. Skurczyński, PP. Suska, Grupa Zostaw Ślad, Grupa Odnowy i innym osobom, którym podziękuję później.
  13. Dziękuję za ofiary na KWIATY do SZOPKI.
  14. Grupa Zostaw Ślad pojutrze wyjeżdża z Księdzem i Siostrą w góry. Omadlajmy ich.
  15. Przypominam, że od Nowego Roku nie będzie przejścia przez Cmentarz od Ustanowa.
  16. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych najbiedniejszych.
  17. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: na ogrzewanie naszego Kościoła.

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na I. i II.). Polecam kalendarze.

KOLĘDA: Niestety także w tym roku będzie na zaproszenia - zbyt dużo zalęknionych.

Zaczniemy od poniedziałku 3 stycznia i od Rodzin między ulicami Wiekowej Sosny, Leśnej, Akacjowa, Koralowych Dębów i Pionierów