II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 02.01.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG).

1. Za tydzień - Święto CHRZTU PAŃSKIEGO.
  2. W czwartek TRZECH KRÓLI (Objawienia Pańskiego). Msze św. jak w każdą niedzielę. Przybędą do nas Trzej Królowie.
  3. Tradycyjnie tego dnia TACA jest wsparciem MISJI i misjonarzy świata.
  4. Po południu nasza OAZA zaprasza na kolędowanie po Parafii od g. 15.30 a potem o 16.15 na kolędowanie przy ŻŁOBKU w kościele. Bardzo zapraszamy.
  5. Za tydzień modlimy się za młodzież naszej Parafii.
  6. Za tydzień kolejne SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i Rodziców.
  7. W tym tygodniu wypada - I. CZWARTEK (ADORACJA o powołania od godz. 17.00)  i I. PIĄTEK miesiąca (SPOWIEDŹ rano i od godz. 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH).
  8. Zmarła Mama Ks. Wiktora. Pogrzeb Anny Ojrzyńskiej jutro w Grodzisku Mazowieckim o g. 12.00.
  9. KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
  10. Bardzo dziękuję: A. Pulka, I. Wawro, K. Trojanowskiej, T. Wawro, W. Polit, T. Skurczyńskiemu, Młodzieży z Zostaw Ślad: N. Jurkiewicz, K. i K. Olszak, P. Kowalski, J. van Soest, U. i T. Pisarek, K. J. J. Wojciechowscy, K. Wyszomierska, P. i M. Kwiecińscy, Z. Chmielewska, Z. Kłoda, K. Frączyk, M. i M. Koźlakowskie. Wielkie podziękowanie P. M. Amerlik (szopki) i Siostrom Mieczysławie i Teresilli.
  11. Grupa Zostaw Ślad wróciła z wyjazdu wypoczynkowego z Księdzem i Siostrą w góry.
  12. Dziś TACA INWESTYCYJNA: w zimie na ogrzewanie naszego Kościoła i wymiana żarówki w projektorze.

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na I. i II.). Polecam kalendarze  (pozostałe będziemy zwracać).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOLĘDA:

Niestety także w tym roku będzie „NA ZAPROSZENIA”   - zbyt dużo nadal zalęknionych.

W tym tygodniu od 3 stycznia - między ulicami Wiekowej Sosny, Leśnej, Akacjowa, Koralowych Dębów i Pionierów.

W następnym tygodniu - od 10 stycznia odwiedzimy Rodziny z rejonu ulic: Pionierów, Młodych Wilcząt i cała Jesówka.