II NIEDZIELA ADWENTU - 09.12.2018

ZACZĘLIŚMY ROK ŚW. HUBERTA. Będziemy uczyć się od Niego Bożych wyborów.

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe (pod chórem są foldery). Nauki jutro i pojutrze o g. 9.00 oraz 18.00 i 19.30 - dla dłużej pracujących i młodzieży (Roraty TYLKO dla dzieci). SPOWIEDŹ rekolekcyjna we wtorek od 8.30 oraz od 17.30.
  2. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach św. Alojzego Gonzagę, Patrona młodzieży.
  3. Dziękujemy naszemu Chórowi za AKATYST do Ducha Świętego.
  4. Poświęcone OPŁATKI nasze Siostry rozprowadzają pod chórem.
  5. Dziś - SPOTKANIE KOMUNIJNE (dzieci i rodziców).
  6. Dziś grupa "Zostaw Ślad" zaprasza na swoje spotkanie po Mszy wieczornej.
  7. W piątek odwiedzimy CHORYCH z posługą duszpasterską na Święta.
  8. A wieczorem o 17.20 - WYPOMINKI i Msza św. za polecanych zmarłych.
  9. Oaza zaprasza w sobotę na Roraty przez nich prowadzone i śniadanie dla sympatyków Oazy.
  10. Za tydzień KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST w I Dzień Świąt o 10.10. Obowiązkowa jest wizyta w kancelarii.
  11. Za tydzień spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz kolejne spotkanie z ich Rodzicami po wieczornej Mszy świętej.
  12. Poradnia Rodzinna organizuje Kurs Naturalnego Planowania Rodziny. Początek za tydzień o 17.00 w Domu Parafialnym.
  13. Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają na swoje spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej. Temat - męska modlitwa. Oraz zapraszają na BAL SYLWESTROWY zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Zapisy w zakrystii.
  14. WSPOMNIENIA: w środę - N.M.Panny z Guadalupe, czwartek - św. Łucji, piątek - św. Jan od Krzyża.
  15. Do puszek przy wyjściu można składać swoją ofiarę na kwiaty do SZOPKI .
  16. Pod chórem (i w Top Markecie) jest kosz na dary dla potrzebujących.
  17. Dziś -Świece Caritas - cena 5 + (małe) i 10 + (większe).
  18. Dziś - TACA na utrzymanie naszego SEMINARIUM.

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, OREMUS, "Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy, kalendarze.