III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 18.04.2021

Dziś Msze św. (z TRANSMISJĄ): 9.00, 11.00, 12.30, oraz 16.00, 17.00, 18.00 (na zewnątrz można uczestniczyć, choć w odległościach właściwych).
Osoby zaszczepione nie wliczają się do limitu obecnych.
Dla chorych transmisja LITURGII MSZY ŚWIĘTYCH - pod linkiem -
bit.ly/swHubertZG

1. Dziś przyjmujemy w Relikwiach bł. bpa Michała KOZALA, Patrona na trudne czasy”.
  2. W czwartek po wieczornej Mszy św. – jak każdego 22 dnia m-ca - NABOŻEŃSTWO do św. RITY, PATRONKI SPRAW BEZNADZIEJNYCH (róże i intencje).
  3. W piątek po wieczornej Mszy św. trzecia DROGA ŚWIATŁA.
  4. Za tydzień Wielkanocny Wieczór Uwielbienia„Posłani” - prowadzony przez naszą młodzież – po wieczornej Mszy św.
  5. Przypominam i zapraszam na codzienną ADORACJĘ od 17.30, w piątki – cały dzień, a we wtorki także od 18.30-20.00.
  6. Spotkania przed I KOMUNIĄ ŚW. i BIERZMOWANIEM nastąpią w maju.
  7. WSPOMNIENIA: piątek - św. WOJCIECHA – głównego Patrona Polski. Jest to uroczystość i nie ma postu.
  8. Wczoraj OAZA przeżywała ograniczony mini OM (Oazę Modlitwy).
  9. Dziś młodzież z „Zostaw Ślad” ma swoje spotkanie po wieczornej Mszy św. o tym „jak dawać świadectwo i jak głosić Jezusa”.
  10. Dziś (III Niedziela miesiąca) można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (FBK) w kancelarii.
  11. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych najuboższych.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, różne książki. Polecam książkę – „Zmartwychwstał, nie ma Go tu !” (tł. O. A. Koprowski), Świat naszych uczuć”, i książki Ks. Fr. Blachnickiego.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit, słuchajmy głosu sumienia).