IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 25.04.2021

Dziś Msze św. (z TRANSMISJĄ): 9.00, 11.00, 12.30, oraz 16.00, 17.00, 18.00
Osoby zaszczepione nie wliczają się do limitu obecnych i powinny wrócić już do praktyk wiary.
Dla chorych transmisja LITURGII MSZY ŚWIĘTYCH - pod linkiem -
bit.ly/swHubertZG

1. Dziś Niedziela DOBREGO PASTERZA. Modlimy się zwłaszcza o powołania.
  2. Od maja likwidujemy Msze św. niedzielne o g. 17.00 !!!
  3. W niedziele i uroczystości NABOŻEŃSTWA MAJOWE będzie sprawowane o godz. 17.15.
  4. W tygodniu NABOŻEŃSTWO MAJOWE (z czytankami) - o godz. 18.00, po nim Msza św.
  5. Jutro NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II, Patrona spraw polskich.
  6. Za tydzień o 10.10 KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY w maju.
  7. Za tydzień Dzień Flagi. Wywieśmy je, bo poniedziałek to Uroczystość Królowej Polski.
  8. W piątek po wieczornej Mszy św. czwarta DROGA ŚWIATŁA. Poprowadzi OAZA.
  9. Dziś po wieczornej Mszy św. - Wielkanocny Wieczór Uwielbienia„Posłani” - prowadzony przez naszą młodzież.
  10. Codzienna ADORACJA od 17.30, w piątki – cały dzień, a we wtorki także od 18.30-20.00.
  11. Spotkania przed I. KOMUNIĄ ŚW. – dla grupy II - 9. 05 i gr. I. 16.05 o godz. 10.05
  12. Spotkanie z Rodzicami kandydatów do Bierzmowania ogłosimy za tydzień.
  13. WSPOMNIENIA: środaśw. Joanna Beretta Molla i bł. Hanna Chrzanowska oraz św. Ludwik Maria Grignion de Monforte, czwartek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, sobota – św. Józefa - Robotnika.
  14. Dziś TACA na SEMINARIUM, zarządzona przez naszego Biskupa.
  15. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych najuboższych.
  16. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: remont generalny z nowym wyposażeniem zmywalni, trwa remont kolejnego kompleksu pokojowego z łazienką, rozliczona finalnie kostka i ostanie prace nad ruchomym aniołkiem i gwiazdą na organach.

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” na maj, różne książki. Polecam – „Zmartwychwstał, nie ma Go tu !” (tł. O. A. Koprowski), Świat naszych uczuć”, i książki Ks. Fr. Blachnickiego.

- Trwajmy w modlitwie błagalnej o oddalenie zarazy i siły dla służb medycznych!!
    - Dyspensa - od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (to nie zakaz, ani alibi– a są Msze św., w których nie jest wykorzystany limit, słuchajmy głosu sumienia).