IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 03.05.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE, prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

Wg Nowego rozporządzenia – w naszym kościele może być –  51 wiernych. Dziękuję obecnym.

Msze św. niedzielne (z transmisją): 18.00 i 19.00 (w sobotę), 9.00, 11.00, 12.30, 17.00 i 18.00.
ADORACJA (codziennie): od 7.45-9.00 i od 17.30-18.00
(wtorek nadto do 20.00, piątek - cały dzień; w piątki o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego dla wynagrodzenia i uproszenia łask.
KOMUNIA ŚW. – (powyżej 51 osób) – udzielana: po każdej Mszy św.
Zachęcam nieobecnych w kościele dziś do uczestnictwa w Eucharystii w tygodniu.

KANCELARIA – w 2 dni: wtorek i czwartekpo Mszach świętych.

1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE codziennie o godz. 18.00, a w niedziele o 17.45 (z czytankami o bł. Prymasie Tysiąclecia). Chciejmy współpracować z Maryją na wzór świętych Kościoła.
  2. Dziś Suma z Uroczystości Królowej POLSKI. Z zawierzeniem Maryi Ojczyzny naszej.
  3. W tym tygodniu wypada I. Czwartek miesiąca. Od 17.30 Adoracja i Msza św. o powołania.
  4. Od jutra Msze św. poranne w starym kościele.
  5. Jutro kolejne Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.
  6. W piątek o g. 17.25 WYPOMINKI, a po Nabożeństwie Majowym Msza św. za polecanych zmarłych.
  7. W piątek po Mszy św. wieczornej IV DROGA ŚWIATŁA (transmisja).
  8. Za 2 tygodnie chcieliśmy bardzo uroczyście przeżywać 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II. Uroczystości będą okrojone, ale będą. Za tydzień ogłosimy szczegóły. Ogłaszamy konkurs na plakat nt. Życie Karola Wojtyły (forma dowolna wykonania. Prace do 13.05)
  9. Info w/s I Komunii św.: jeśli będą kolejne „rozluźnienia” planujemy I Komunię św. w tym roku szkolnym, choć na pewno nie w terminie planowanym. Czekamy na uszczegółowienia. Podobnie czekamy z terminem Sakramentem Bierzmowania.
  10. Dziękuję naszej młodzieży (ZŚ, Oaza i Schola) za Wielkanocne Uwielbienie tydzień temu.
  11. WSPOMNIENIA: w poniedziałek - św. Florian i bł. Michał Giedroyć, we wtorekśw. Stanisław Kazimierczyk, w środęświęto św. Filipa i Jakuba, w piątekświęto św. Stanisława Bpa, Głównego Patrona Polski, w sobotę – NMP Łaskawej.
  12. Zachęcamy przekazania swojego 1 % podatku na cele różnych inicjatyw katolickich.
  13. Dziękuję za kolejne wpisy do Księgi Duchowej Adopcji.
  14. Dziękuję za ofiary na TACĘ INWESTYCYJNĄ – na konieczne opłaty mediów.

KIOSK: „Oremus” (na maj i czerwiec), „Mały Gość Niedzielny” i „Miłujcie się” oraz tygodniki.

ZAPOWIEDZI:
II.        -
Damian KOŁACIŃSKI – kaw z par. tut. i Maja Anna WALCZAK – panna ze St. Iwicznej

- Kościół jest ozonowany (dziękuję wielu ludziom dobrej woli za pomoc).
- MYŚLMY–CO BÓG CHCE NAM POWIEDZIEĆ w TAKĄ WIELKANOC.

- To -WEZWANIE DO PRAWDZIWEGO NAWRÓCENIA (a nie tylko o ochronę nas).