ODPUST ŚW. HUBERTA - 07.11.2021

Żyjmy ODDANIEM swego życia MARYI jak uczy nas św. Hubert

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)    (bit.ly/swHubertZG)

1. Dziś – ODPUST PARAFIALNY. Bardzo dziękujemy Ks. Kamilowi Kiełpikowskiemu za przewodniczenie SUMIE ODPUSTOWEJ.
  2. Za tydzień powitamy w Relikwiach Bł. Celinę BORZĘCKĄ - założycielkę SS. Zmartwychwstanek. Będzie Prowincjalna oraz SS. Zmartwychwstanki.
  3. W czwartek Święto Narodowe – Odzyskania Niepodległości. Msze św. jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy o wywieszeniu flag.
  4. Jest to także dzień imienin ks. Marcina. Pamiętajmy w modlitwie.
  5. Nową RADĘ PARAFIALNĄ stanowią: Kapłani (z urzędu) oraz J. Solecki, K. Walasek, E. Wichowska, A. Bulska, T. Kornacki, R. Chmielewski i M. Koprowski (wybrani).
  6. Dziś Katecheza Chrzcielna dla planujących CHRZTY w listopadzie i w Święta o 10.10.
  7. Dziś o godz. 19.00 spotkanie grupy ZOSTAW ŚLAD - "O talentach - jak je odrkywać i wykorzystywać".
  8. We wtorek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia na godz. 20.00 w kościele.
  9. W piątek I-sze w nowej edycji WYPOMINKI o 17.20 z Mszą św. Wypominkową.
  10. Za tydzień kolejne obowiązkowe SPOTKANIE KOMUNIJNE o 10.05. Zapraszam.
  11. Za tydzień spotkanie kandydatów do BIERZMOWANIA o godz. 16.00.
  12. Wczoraj Młodzieżowa Grupa Ewangelizacyjna miała swoje spotkanie formacyjne.
  13. Dziękuję K. Trojanowskiej i Zespołowi: A. Bulskiej, Al. i M. Kamińskim, M. i M. Chmielewskim, M. Michałowskiemu, P. Niezgoda i M. i J. Trojanowskim – za Wieczór Wszystkich Świętych.
  14. Dziękuję obecnym na Cmentarzu przy grobach swoich bliskich zmarłych we Wszystkich Świętych podczas Mszy św. za Zmarłych.
  15. Pomagali: TOTUS TUUS, J. Tokarski, Z. Król, T. Wawro, A. Troszak, G. Kowalski, J. Suska, R. Chmielewski, F. Wolski, G. Fryszczyn, R. Stawarek, K. Kulesza, J. Kultys, PP. Postek.
  16. Wspomnienia: poniedziałek – św. Elżbiety od Trójcy Świętej, wtorek. – św. rocznicy bazyliki Laterańskiej, środa – św. Leona W., czwartek – św. Marcina, piątek - św. Jozafata, sobota – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, za tydzień – bł. Marii Luizy Merkert.
  17. Dziś TACA INWESTYCYJNA: wykonano: uszczelnienie dachu, wykonano 4 cokoły pod nowe figury, prace nad nowym oświetleniem wejścia do k-ła.
  18. Dom Rekolekcyjny: „Kurs Przedmałżeński” (12-14.11) i „Kurs Filip” dla małżeństw (26-28.11) oraz Kurs „W Szkole Maryi” (10-12.12).

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na XI i XII), nowe „Miłujcie się” i nowe książki i obrazy. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem. Są także flagi narodowe.