XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.11.2021

Żyjmy ODDANIEM swego życia MARYI jak uczy nas św. Hubert

Transmitujemy tylko Mszę św. o godz. 9.00 (w tygodniu - środy i dni ważne) (bit.ly/swHubertZG).

1. Dziękuję za głębokie przeżycie – ODPUSTU PARAFIALNEGO.
  2. Dziś witamy w Relikwiach Bł. Celinę BORZĘCKĄ - założycielkę SS. Zmartwychwstanek. Jest z nami S. M. A. Adamczyk – S. Prowincjalna i Współsiostry.
  3. Za tydzień ostania niedziela Roku Liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  4. Dziękuję za wywieszone flagi w Święto Niepodległości, a jeszcze bardziej za obecność w kościele, by Bogu okazać wdzięczność.
  5. Za tydzień o g. 10.00 ostatni wykład Ks. Marcina nt. ewolucji.
  6. Dziś kolejne SPOTKANIE KOMUNIJNE o 10.05.
  7. Dziś także o g. 16.00 spotkanie KANDYDATÓW do BIERZMOWANIA.
  8. Spotkanie nowej RADY PARAFIALNEJ nastąpi 22 listopada o g. 19.30.
  9. Z Radą Parafialną podjęliśmy 2 ważne inicjatywy: 1). Modlitwy za Ojczyznę w ostatnią niedzielę miesiąca na Sumie, i 2). Modlitwy i Mszy św. za młodzież (a naszą szczególnie) w pierwszą niedzielę miesiąca.
  10. W najbliższą środę podejmujemy SPOTKANIA SYNODALNE po wieczornej Mszy św. ok. 18.45. Zapraszamy wszystkich, którym droga jest misja Kościoła w świecie.
  11. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE. Zapraszamy.
  12. W sobotę Grupa Odnowy ma całodzienny DZIEŃ SKUPIENIA. Proszą o modlitwę.
  13. Za tydzień Grupa Zostaw Ślad zaprasza młodzież na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  14. W poniedziałek Grupy formacyjne Oazy miały swój etap rozwoju i wzrostu.
  15. Pomagali w ODPUST: Totus Tuus, J. Tokarski, Z. Król, R. Chmielewski, F. Wolski, G. Fryszczyn, R. Stawarek, K. Kulesza, J. Kultys, PP. Postek, E. Kawęcka, A. Malinowska, A. Poruszek, J. Dmochowska, G. Stolarska, Małż. Fryszczyn i Gwardys, D. Pastuszak, M. Turzyniecka, Z. Lubryczyńska, T. Wawro, R. Chmielewski, A. Frączyk, Chór, Asysta, Żywy Różaniec, Bielanki. (Zabrakło niektórych sztandarów).
  16. Wspomnienia: poniedziałek św. Alberta Wielkiego., wtorek. – św. Matki Bożej Ostrobramskiej, środa – św. Elżbiety Węgierskiej, czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, sobota – św. Rafała Kalinowskiego.
  17. Dom Rekolekcyjny: trwa „Kurs Przedmałżeński” (12-14.11) i „Kurs Filip” dla małżeństw (26-28.11) oraz Kurs „W Szkole Maryi” (10-12.12).
  18. Dziś jest Dzień Solidarności z narodem Libańskim, a za tydzień puszka na pomoc całemu wydarzeniu migracyjnemu (pomoc rodzinom żołnierzy, żołnierzom i migrantom).

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na XI i XII), nowe „Miłujcie się” i nowe książki i obrazy. Polecam kalendarze – estetyczne i z przesłaniem. Są flagi narodowe.

Siostry Zmartwychwstanki, na moją prośbę, przywiozły książki i inne pomoce. Siostry prowadzą szkoły oraz Domy Opieki. Zachęcam do wsparcia swoją ofiarą.